Stokke xplory babakocsi sportrésze milyen hosszu? Meddig lehet azt használni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 21hónapos 85cm és 12,5kg és még bőven elfér benne,a làbtartó középső fokozatonna van,lehet még lejjebb engedni és még a fejének is kb 10-15cm van a kupolaig.széltében is még jó pedig még a hozzátartozó téli lábzsàk is benne van +

még a fiam kabátban.Mi már csak nagyobb sètáknál használjuk de még mindég szeret benne a fiam

2015. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hogy vagy megelégedve a kocsival?

Dilemmában vagyok,11 hós fiamnak szeretném lecserélni a kocsiját,és ez borzasztóan megtetszett csak attól tartok kicsi lesz.Mi 11,5 kg.és 80 cm. vagyunk.

Lefektetve milyen a kocsi?

A mostani kocsinkkal az a bajom hogy nem lehet féligülő helyzetet csinálni vele.

2015. jan. 20. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi 8hónapos korában vettük,tökéletes nem bántam meg inkább sajnálom,h nem mindjárt ezt vettük.lefektetett helyzetben is szuper,mi úgy már nagyon ritkán használjuk,a félig ülőben is nagyon jókat alszik a fiam. Majd nyarára tervezem leengedni az ülését a legalsó pozícióba karfat labtartotlevenni, hogy ő is ki tudjon szállni,még biztos használni fogjuk mert tesóm májusban szül és sokat tervezünk sétálni,viszont fiam nem szeret kismotrozni nézelődni viszont annál inkább szóval marad a kocsi.Minden kiegészítőt megvettem hozzá úgyhogy szeértem kihasználni ameddig csak lehetséges
2015. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Én is szemezek a Stokke babakocsikkal. Nekem inkább a Scoot és a Crusi jön be. Néztük boltban, beletettük az 5 hónapos lányomat, vizsgálgattuk össze-vissza, mekkorára lehet összecsukni, hogy lehet fekvő helyzetbe állítani, stb.

A Scoot-nak az a hátránya, hogy nincs lábtartó, így ha egy kicsit még nő a lányom, akkor lelógna a lába. Nem tudom, hogy mennyire lehet kényelmes lógó lábakkal aludni. :D

A Crusi ülése ugyanolyan, mint az Xplory-é, de mivel kagyló formájú és nem a háttámlát lehet leengedni, hanem egybe dönteni az ülést, így nem tudom, mennyire lehet kényelmes a kagyló formában aludni. Pedig annyira tetszenek ezek a babakocsik!!!!


Ülő pozícióban biztosan sokáig lehet használni, de nekünk olyan kellene, amiben kényelmesen tud aludni egy gyerek.

2015. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

(Előző válaszoló vagyok)

Nincs lehetőségetek egyébként arra, hogy kipróbáljatok egyet? Nekem rengeteget segített, hogy ki tudtuk próbálni. Csak azért mondom, mert mindig vannak elégedett és nem elégedett emberek. Mindenkinek más szempont a fontos. Ha a helyszínen bele tudod tenni a gyereked, az eladók nem zaklatnak és nyugodtan meg tudod nézni a kocsit, akkor könnyebben tudsz dönteni.

Nekem nagyon fájt a szíven, de mi úgy döntöttünk, hogy nem ez a nekünk való babakocsi. Csakis az alvási pozíciókban találtunk kivetnivalót. Pedig annyira szép és minőségi!!!!


És még egy megjegyzés: mi is félig fekvő és félig ülő pozíciót kerestünk, de én nem találtam nekem megfelelő szöget. Vagy túlságosan ült, vagy nagyon feküdt. Ezért is jó megnézni személyesen!

2015. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!De,a Brendonban ki tudjuk próbálni,de venni német webshopokból sokkal olcsóbb mint otthon.Vásároltunk már így,a szállítási költség is nagyon olcsó.
2015. febr. 4. 22:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves előző!Kíváncsi vagyok melyik babakocsira szavaztok majd végül.Ird majd meg!
2015. febr. 4. 22:43
 8/13 anonim válasza:

4-es, 5-ös vagyok:

Én sem feltétlen az üzletben akartam megvenni a babakocsit, használt babakocsin is gondolkodtam, csak jó megnézni a boltban, hogy milyen. Ott ki is tudod próbálni és így könnyebb a döntés.

Nekünk Mutsy Evo babakocsink van, de valami szebb kinézetűt akartunk venni. Aztán rájöttünk, hogy a miénk talán a legjobb. Nem csilli-villi, de nagyon praktikus és jó használni. Azért nyitott szemmel járok, hátha találok egy olyat, ami szép is és praktikus is. Ha megtalálom álmaim babakocsiját, akkor megírom! :D

2015. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ok,várom.... :)

Én már gondoltam arra is hogy van egyáltalán olyan?:):):)

2015. febr. 9. 14:17
 10/13 anonim válasza:

(4,5,8-as vagyok)

Én is úgy nézem, hogy a piacon nincs olyan babakocsi, ami minden elvárásnak megfelel. Ezek a Stokke babakocsik kicsire összecsukhatók, így praktikusak és még jól is néznek ki. Na és a minőségük sem kifogásolható. A hátrányuk az, hogy nem valami kényelmes a babának. :) Szóval valamiről le kell mondani.


Mi először vettünk egy használt Mutsy Evo-t. Viszonylag kicsi, kényelmes, de nem olyan szép.

Szépet akartunk, így vettünk egy használt fehér bőr Emmaljunga (svéd) City Cross-t (csak sportrész lábzsákkal). Kifizettem, visszük ki a kicsihoz, összecsukom, alig ment össze. Kombi autóba elfoglalta a fél csomagtartót.

Ekkor tetszett meg a Stokke, de azt már tapasztaltan vizsgálgattuk a boltban. Nem is vettünk végül. :)

Így ezek után most boldogabb vagyok a Mutsy Evo-val, mint azelőtt. Mondjuk azért még nem szépült meg, de amíg nem találok jobbat, addig ezt fogjuk használni. :)

2015. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!