Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Jobb az a babakocsi aminek a...

Jobb az a babakocsi aminek a sportresze ugy allithato hogy a gyerek feled nezzen?

Figyelt kérdés
most cserelnem le a mozes reszet,a sport reszre ,de sajno nem felem nez a gyerek ami nagyon zavar ,hogy nem latom.erdemes lenne eladni es venni egy olyat aminek a sport resze megfordithato?
2014. jan. 6. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lecseréltük a nagy babakocsinkat, mikor a fiam 7 hónapos volt és sportkocsit vettünk, ami nem felém nézett. Először furcsa volt, de az ekkora gyerekek már jobban szeretnek előre nézni, mert sokkal jobban érdekli őket a világ, mint mi. Ezért biztosan nem cserélném le a babakocsit, úgyis rövid időn belül meg kellene fordítani az ülést.
2014. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek nem fordítható meg a sportrésze. Már a második gyerek használja és szerintem őket nem zavarja. A kicsi kapkodta az első pár sétánál a fejét, beszéltem hozzá, többször megálltunk, megnyugtattam, hogy ott vagyok és rákapott a bambulásra. Innentől nem zavarta.
2014. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi idős a baba. Úgy 7-8 hónaposnál kisebbnek vennék olyat, amit felém néz.

Nekünk egyébként olyan van, ami felém néz, és szerintem jó, hogy látom (5 hónaposan cseréltük le a mózest a sportrészre, most 8 hónapos, és még nem tetszik neki, ha megfordítom a sportrészt, sír).

2014. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lecserelném, engem zavart ha nem felém nézett. Meg néha a picit is zavarta. De nezt neked kell eldönteni.
2014. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem zavart, hogy nem felem nezett.
2014. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha nem feléd néz, ez téged zavar most, de őt nem, mert elkezdte érdekelni a világ. Mi a mózes résznek a használatát azért hagytuk abba hamarabb, mert sírt és csak sírt, de sport részben, persze leglejjebb téve a támlát marhára elvolt.

Ne akarj olyan kocsit, mert ha bolygókerekes, akkor a feléd lévő kerék lesz bolygós, vagy egyáltalán nem lehet semelyik kerekét bolygósítani, úgy meg szerintem nehezebb közlekedni pl közért vagy lépcsőház.

2014. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!