Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny zapp xtra-nak mekkorák...

Quinny zapp xtra-nak mekkorák a kerekei? Átmérőben aki meg tudná mondani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megmértem kb. 14,5 cm az átmérője.
2015. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Karfa nincs hozzá eredetileg?
2015. jan. 20. 14:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyire bírja a göröngyös utakat ?Hogy vagy vele megelégedve?
2015. jan. 20. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá karfa külön lehet venni kb 8-9 ezer ft. Én meg vagyok vele elégedve, jól irányítható, könnyű. Nagyon rossz úton még nem használtam, átlagos városi terepen mentünk csak. Eddig semmi gondom nem volt vele.
2015. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos jól mérted az átmérőt?Ez nagyon kicsinek tűnik.Körbe mérted a kereket?Babád szokott a kocsiban aludni?
2015. jan. 20. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az átmérőjét mértem nem körbe a kereket. Kerületére vagy kíváncsi vagy mire? Nem szokott aludni már a babakocsiban, csak nézelődik. Ha eldöntöd vízszintesbe, akkor konkrétan a gyerek lába az égbe áll :-)
2015. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,rosszul fogalmaztam.

Köszi a választ.

2015. jan. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!