Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik babakocsi...

Szerintetek melyik babakocsi jobb? Valaki meg tudja mondani a pierre cardin fajtáját? Vagy Touragoo flame?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha vannak tapasztalatok azok is jók. Januári baba lesz kell a nagy mózeskosár. Pécsen lakunk Vőlegényemmel, sokat utazunk haza Balatonra a szülőkhöz, viszonyt kombink van tehát elfér a csomagtartóban.


2014. aug. 5. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:

ps 682


mindkettő rossz kocsi

2014. aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ps 682, sokatolvastam ,h rosszak a kerekei . Sok gond van velük.

Szerintem is talalhatsz jobbakat is.

2014. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a pc kínai,felejtsd el!
2014. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ps 682, de nem érdemes megvenni, mert a kerekei kilötyögősödnek hamar, az idén már 4-et javítottam. A Touragoot nem ismerem. Ami nem rossz, mert stabil és megfelelő lehet, az Etno, vagy az ABC Design. Ez mindkettő elég jó minőségő és árban hasonló mint a pc vagy Tou kocsik.
2014. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha igazan stabil kocsit szeretnel , akkor abc cobra , maxi cosi mura 3, mura 4! Ezek sajnos árban drágábbak ,de meg iserik az árukat . Mi egy mura 4et vettünk , en is balatoni vagyok escsak úgy suhan aparton is.

Elottelevo kocsink giardani 3per8t, nezd meg, ennek sem kicsik a kerekei , de betojtam ,h nehogy kitorjon a buckas úton. Ezt 3honapig hasznaltuk :(

2014. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Használt jobb minőségben gondolkodunk, tehát nincs pénzük 100e feletti babakocsikra. Ezért is néztük ezt a két fajtát. Férjem ügyes,tehát, ha kisebb baja van megoldja. Nekem inkább az a fontos, hogy ne essen szét kényelmes legyen, és könnyen lehessen haladni vele.

2014. aug. 17. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Fbon van mindenképp1 csoport , az a neve:babakocsik , hordozok hintak ,

Es meg folytatodik aneve , jó hosszú :-)

50ért jó kocsikat lehet ott találni.

Szerintem nezz körül ott is!

2014. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!