Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen típusú autósülést...

Milyen típusú autósülést ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hónapos, 8 és fél kiló. Megtámasztva szépen ül.

A kritériumok: dönthető legyen és max. 20 000 Ft.

Ezen kívül tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban is, hogy 0-18, 9-25, 9-36 kg-ig használhatót vegyünk-e.

Nyilván a 36 kg-ig a legpraktikusabb, de az még nem nagy a kisfiamnak? És most nem arra a fél kilóra gondolok, hanem úgy általában. Nehéz elképzelni, hogy ami egy 9 kilós babának jó, az jó egy 30 kilós iskolásnak is.


2015. jan. 21. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a 8,5 kg, hanem a 6 hónap a kevés. Én 9-18-as méretet vettem, de 9-10 hónapos gyereknek. Próbáld még a hordozóban tartani, vagy abból nagyobbat keresni. Vagy a 0-18-as ülés a megoldás, a többi még neki nagy.
2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag 0-18 kg-os ülést lehet venni ilyen picinek.
2015. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jó még neki a 9-36os. A mi babánk 10 hónapos, 9,5 kg de nem jó neki. Ugyanis nem elég magas még. Kipróbáltunk többet is, de a kicsi feje jóval a fejtámlák alá került. nem is értem, miért így határozzák meg az ülések "méretét". Mindenképp olyat nézz ami újszülött kortól ajánlott és ki lehet venni a szűkítő betétet. nekünk is cserélnünk kellett, mert a hordozót széltében hamar kinőtte.
2015. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!