Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire elégedett aki Raf...

Babuci23 kérdése:

Mennyire elégedett aki Raf Pol babakocsit használ?

Figyelt kérdés
Raf Pol Largo ès Raf Pol Avaro babakocsikat néztem és nagyon tetszenek! Az a lènyeg hogy a sport rèsz viszintesig dönthető legyen,ezeknél ugy van már? Sokan irják hogy nagy,irányithatatlan kocsik a raf pol-ok! Vélemények! Vagy milyen babakocsit ajánlatok ami árba nem a csillagos èg,nagy kosara legyen ès a sport rèsz szinte viszintesig dönthető legyen! Köszönöm :)
2015. jan. 21. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Fenix volt, meg voltam vele elégedve. Könnyen irányítható és szinte bármilyen terepen jól tolható és nem zötykölődik a kocsi. Nem nyiklett-nyaklott a váza sem, teljesen stabil volt. Egyetlen hátránya, hogy baromi nehéz. (bár szerintem a legtöbb 3 az 1-ben is az) Szóval nekem bejött, annak ellenére, hogy sokan szídják.
2015. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk King volt. Földúton lakunk és jó vlt addig, amíg a kislányunk velem szemben volt. Ahogy kötelé nézett, már nagyon nehezen tudtam írányírani a babakocsit. Amikor már csak sport rész kellett, lecseréltük. Tömegközlekedni szerintem lehetetlen vele, mert alapból is nagyon nehéz hát még gyerekkel.
2015. jan. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert van, ugyanúgy lengyel gagyi kocsi ez is, de mi nagyon szeretjük. Mi könnyen toltuk és irányítottuk, sose volt ezzel baj. Nem is rozoga, nem akar szetesni, mint ahogy sok helyen olvastam. Mi használtan vettük, és így már több mint két év aktív használatban van, és semmi baja, egyszer egy patent szakadt le, azt kellett visszavarrni. Amikor nagyobb lett a fiam vettünk egy sportbabakocsit, ami kisebb, mert elég sokat utazunk távolsági busszal, vonattal kirándulni és ez oda könnyebben fel, befér. Viszont a nagy kocsit nem adtuk el, mert egy nagy dombtetőn lakunk,.és ha le akarunk menni a városba, akkor vagy kerülünk egy nagyot, vagy rövidítünk, és lemegyünk egy földes, hepehupás domboldalon, és erre szuper a kocsi. Tudom, hogy sokan szidják, de nekünk bevált. Lehet,.hogy szerencsénk van és kifogtuk az egyetlen jól összerakott példányt.
2015. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Twist volt. Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. Nehéz, szakad, szétesik. Eladtam, mikor a fiam 7 hónapos volt, és vettem egy Peg Perego Pliko P3-at (csak a sportrészt). Na, az egészen más kategória, de sajnos az ára is.
2015. jan. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Felix van, árban tényleg nagyon jó, minden van hozzá. Bár a pelenkatároló táska tényleg max pelenka tárolására alkalmas, elég kicsi.

A sport része NEM dönthető el teljesen vízszintbe, ez gond is volt mert amikor a baba kinőtte már a kosarat, akkor a sport részében nem aludt kényelmesen.

Maga a kocsi tényleg nehéz, de szerintem a legtöbb ilyen kocsi az. Terepen jól használható, bár nekünk fél év alatt teljesen szétmentek a gumik a kerekén, úgy néz ki most mint egy 10 éves agyonhasznált kocsi, mármint a kereke.

Nem tudom hova akarjátok, de a barátnőméknek a liftbe nem fért be (a hátsó kerekek elég szélesek), úgyhogy végül egy másikat kellett venniük.

Maga minőségben azért nem egy Maxi-Cosi (a műanyagok, a csatlakozások stb), de ezért az árért gondolom ezt lehet kapni. Illetve nekünk a kis csomagtartó rész annyira alacsony volt, hogy a föld kikoptatta, ezért feljebb kellett varrnunk.

Egyébként nagyon szép színekben és mintásban is lehet kapni.

Összességében lehet másmilyet vennék ha újra választhatnék, bár azzal is biztosan lettek volna problémák.

2015. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk Largo babakocsink van, nekünk bejött. Iszonyat könnyű irányítani, könnyű billenteni, mikor útpadkára akarunk vele felmenni. A mózese jó nagy, a kislányom 8 hós korában kellett csak átcserélni sportra (akkortól kezdve ül), pedig nem pici lányom van :) én csak ajánlani tudom, örülök, hogy anno ezt vettük meg.
2016. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!