Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudtok ajánlani "kisméretű"...

Csitta82 kérdése:

Tudtok ajánlani "kisméretű" testvér ( iker) babakocsit?

Figyelt kérdés
A kisfiam 14 hónapos lesz amikor a huga megszületik. Igy mindenképpen dupla babakocsit kell vennünk.Azonban a gond az, hogy a liftbe nem férnek be az általunk megnézett"hétköznapi"ikerbabakocsik ( egymás mögötti ülésesek). Az egymás mellett meg azért nem jo ,mert nehéz vele közlekedni, és az ajtón sem fér át :( Tudtok ajánlani olyan babakocsit ami befér a liftbe, és megfizethető árban van? Ti hogy oldjátok meg ezt a helyzetet?
2015. jan. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 16 hónapos lesz amikor a kicsi születik. Én ezt a kocsit néztem. [link]


Nem olyan hosszú mint mikor egymás mögött van a kettő. Én még azért néztem mert már jár a kislányunk így ugye ki be tudna szállni és mégse kell óriási babakocsit tolnom. Igaz nem olcsi mert plussz a mózes 35 körül van.

2015. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazán meggyöző a méretét tekintve. csupán annyi nem tetszik benne, hogy olyan mintha a csomag tartoban lenne az alsó gyerek :) Lehet csak nekem furi...
2015. jan. 21. 17:05
 3/4 aHermann ***** válasza:

Szia!

A legjobban az első válaszoló által linkelt pótüléssel bővíthető kocsikban érdemes gondolkozni. Ezzel szimpla méretű maradsz, és nem zavaró a pótülés a közlekedésben. Hátrány, hogy a bevásárlórész elvész.

Szerintem próbáljatok ki élesben egy ilyen típusú kocsit.

Nekem személy szerint a Baby Jogger City Select tetszik ebben a konstrukcióban a legjobban, mert ott előre teszed a pótülést. Viszont elég drága. Ami még hasonló a Britaxhoz, de jó árban van, az a Graco Trekko Duo. Ez utóbbi kettő kapható a Brendonban.

Esetleg érdemes elgondolkodni egy háti hordozóban a nagynak. Oda cuccokat is tehetsz, később a kicsi használhatja, ês nem leszel babakocsihoz kötve. Mi kikölcsönöztünk egyet, és majd tervezünk venni egyet. A kicsit 6 hónapos terhesen is bírtam cipelni.

Mi annó buggypoddal oldottuk meg a tesószállítást.

2015. jan. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nézd meg az adbor duo nevű babakocsit. Sztem az nagyon jó méretű. Amit belinkeltem ott melyik méreg nem jó?
2015. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!