Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen esernyőre csukható...

Milyen esernyőre csukható babakocsit ajánlotok? 16 hónapos babámnak keresek sportbabakocsit. A lényeg, hogy könnyű legyen-nagyon sokat utazunk-és hogy rendesen tudjon benne ülni! Kb.20000 ft körül keresgélek. Mit ajánlotok!

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy maxi cosi mila-t használtam (hibátlanul) 15ért. Nekem nagyon bejött, mert szélesebb, mint az átlag, dönthető és nagyon jól lehet vele mozogni is. Jól is néz ki, erős, nem esik szét a villamossineken, elfér a csomagtartóban.

Ha tudod, nézd meg élőben mielőtt vennél bármilyet, mert lehet meglepődsz, ha csak képen látod.

Ennek max annyi a hátrány, ha az hátrány, hogy a gyerek nem 90fokban ül benne, hanem kényelmesen, mint a fotelban.

Gondolom van ennél könnyebb kategóriájú kocsi is, egyszer néztem, a második csoportba sorolták a súlyát, tehát nem a pehelykönnyű, csak nagyon könnyű volt a besorolása, de cserébe anyagból is van.

2015. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg amit lehagytam, hogy súlykorlátosak az esernyőkocsik. Nem tudom, ti hol tartotok, de a gyerek most 10 hónapos, 10,6 kg, 92-es ruhát hord, tehát kb. 2 éves méretű és még bőven van tér neki nőni ebbe a kocsiba.
2015. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Chicco Liteway lesz amit keresel! :) mi a kislányom 8 hónapos kora óta használjuk minden nap! Most 2 éves elmúlt de nem szándékozom megszabadulni tőle igaz mostmár nem minden nap használjuk de hosszabb gyalogutak alkalmával mindig velünk tart :) könnyű,könnyen irányitható, vizszintesig dönthető ha elalszik a kicsi én nagyon szeretem! Ajánlottam már itt más anyukának is meg is vette és irta is hogy nagyon köszöni a tippet nagyon meg van vele elégedve, szóval, nem fogsz vele mellé! :)
2015. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, itt az emlitett korábbi anyuka aki nagyon elégedett volt a választásával! (Ekkor volt 18 hós a lányom)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babako..

2015. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egy lapra csukható Peg Perego-nk volt.

Mi rengeteget utaztunk busszal, vonattal, mert messze élünk a családtól, én nagyon szerettem.

Könnyű, összecsukva felfért a buszra is, döntve nagyon jókat tudott benne aludni, jó nagy volt alul a pakolórésze.

2015. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!