Tudtok jó babakocsit?

Figyelt kérdés
Babakocsit keresgélek, nézegettem multifunkciósat ti melyiket ajánlanátok ?

2015. febr. 10. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Design Lupo van, nagyon szeretem. Első gyermekemnél Espiro Vector Air 4-es babakocsink volt, azt is szerettem csak kicsi volt a kosara.
2015. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ditta323 ***** válasza:
Pierre cardinunk van. Nekem bejött, mózese is elég nagy, és elég massziv is.
2015. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Perego Book Plus van, jó kocsi, szeretem nagyon, mert nem dög nehéz, mégis masszív azért. Kérdés, hogy milyen árfekvésben keresgélsz, mert ez nem egy olcsó darab, viszont jó nagy a mózese és hordozójának a töréstesztje is megfelelt számunkra.
2015. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is peg perego book plus van :) imádom. Előtte cam combi familink volt. Azt is szerettem :) egyik sem olcsó, de megéri. Kényelmes a babanak, könnyű tolni , 2 irányból tolható. Óriási alul a pakolós hálója . :)
2015. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kéne, h mennyi az annyi és mik a preferenciáid.
2015. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ABC desing fan vagyok... Cobra Mamba...
2015. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!