Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák, (akiknek ilyen van)...

Anyukák, (akiknek ilyen van) nektek sikerül egy kézzel tolni a peg perego pliko p3 babakocsit?

Figyelt kérdés

Kicsit csalódott vagyok, mert annyian dícsérték, nekem meg olyan ''rozogának'' tűnik. Sajnálom, hogy nem a book-ot választottam annak idején.

Vagy egyszerűen béna vagyok... Egy nagy, nehéz anmar hiluxot cseréltem le, mert emeletre is kell cipelnem. Tényleg jóval könnyebb, a kinézete is nagyon tetszetős (mármint a p3-nak), de olyan nehezen boldogulok vele, amikor szükség lenne az egyik kezemre.

Ti könnyen manővereztek vele fél kézzel?


2015. febr. 11. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet fél kézzel tolni, mert nem egybe karos. Nekem is ez volt (csak a sportrész, én egy Raf polt cseréltem le) és imádtam.
2015. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet egy kézzel tolni. :(

Nekem is nagy bajom ez, mert jó kis kocsi.

2017. máj. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!