Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olyan Anyukák véleményére...

Olyan Anyukák véleményére lennék kíváncsi, akik használtak CAM Cortina X3 Tris Evolution babakocsit. Meg voltatok vele elégedve?

Figyelt kérdés
Kislányom lesz, Stokke Xplory babakocsit szerettem volna venni, de összeszámoltam mindent és 400.000 Ft-ra jött volna ki. Nagyon tetszik, de nem lopom a pénzt, kicsit sajnálnám rá megmondom őszintén, főleg, hogy kb. 1 évet lesz használva. Ekkor jött a CAM az édes kis strasszokkal, viszont véleményt nem ismerek róla. Kérem, aki tud segíteni nekem. Előre is köszönöm :)

2014. jan. 4. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen kocsink van. Mi kaptuk előttünk 2 fiút szolgált ki 2006-ban vásárolták. Most az én fiamat szolgálja és nagyon szeretem mert nagyon tartós strapabíró, jól irányítható kocsi. Először nem értettem hogy képes valaki ennyiért kocsit venni, de most használat után azt mondom, hogy ez egy nagyon jó kocsi és ha megtehettük volna (nem kaptunk volna) ilyet vettem volna. Nagyon elégedett vagyok vele. Ami probléma vele: elég nehéz a váz és a kellékek is (mózes, hordozó) így nem tudom buszra feltenni vagy lépcsőn fel kapni és levinni, csak olyan helyen tudom használni ami akadály mentes. Nehéz a mózest és a hordozót egy magamnak lepattintani, letudom, de macerás mind a két oldalt benyomni a gombot plusz még le is emelni a mózest/hordozót. Csak üres vagy nagyobb méretű autós csomagtartóba fél el. isofix talp nincs hozzá csak bázistalp (de az nem isofixes) Amit szeretek: kerekei könnyen leszedhetők, jól irányítható, váz könnyen összecsukható, van Cam szerviz ahol bármilyen alkatrészt tudnak adni/szerelni (bár végül nem is volt rá szükségünk).
2014. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél :)
2014. jan. 4. 20:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt venném. Szép, masszív, többnyire strapabíró de mégiscsak nagyon nehéz meg macerás összeszerelni. Ja és nagy, meg összecsukva is. De ha emlegetni, szétszedni nem kell, akkor jó választás lehet. Meg ha nagy az autótok.
2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Még amire felhívnám a figyelmed az az Espiro Air babakocsi. A végleges döntés előtt esetleg nézzétek meg azt is.
2014. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok, mindenki válaszát nagyon köszönöm! Az Espiroról nem hallattam olyan jókat sajnos, és a színekkel sem vagyok megelégedve! Lehet, hogy mégis a Stokke-t választjuk. Ha a Cortináról nem jönnek jó vélemények, akkor maradunk az eredeti tervnél, igaz még mindig nagyon zavar az ára. :(

Ha esetleg lenne másnak is jó tapasztalata, véleménye ilyen kategóriájú (ízléses, modern, szép színekkel, elegáns kidolgozással) babakocsikról,akkor várom szívesen.

2014. jan. 5. 12:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi Cam Pulsart és és Stokket is használtuk. (Az utóbbit még mindig.) Szerintem a Pulsart és a Cortinat tekintve annyi a különbség, hogy az utóbbinak nagyobbak a kerekei és 3 van, a felső részei ugyan azok. Összehasonlítva a Pulsarnak sokkal nagyobb és kényelmesebb a mózese, a Stokke-nál kicsi, nem tudom mikorra várod a babát, de egy 5 hónapos nagyobbacska baba téli cuccban nem igen fér el kényelmesen. A hordozója sokkal nagyobb a Camnek, de nem lehet isofixszel rögzíteni. Ha Stokkenál maradsz, akkor ne a Besafe-stokke hordozót vedd hozzá, hanem inkább a Maxi cosi cabriofixet, adapterrel csatlakoztatható a Stokke vázára, nagyobb és rögzíthető isofixszel. A sportülésben viszont nem tudja felvenni a versenyt a Pulsar a Stokkeval, szerintem előbbié borzasztó kényelmetlen, nekem mindig nyeklett-nyaklott, lecsúszott benne a gyerek. Szóval azt nagyon utáltam! Egyébként mindkettő nagyon könnyen irányítható, egyik váz sem könnyű, de a Stokkeval lehet könnyen lépcsőzni, a Pulsarral lehetetlen. Emlegetni én egyiket sem bírtam. Ami még a Stokke nagy előnye, hogy magasan ül benne a gyerek, én ezt is nagyon szeretem, ha szemben van, akkor simán lehet a gyerekkel beszélgetni, ha előre néz, akkor remekül kilát. Terepre a kerék nagysága miatt mindenképpen jobb a Cortina, a Stokke inkább városi kocsi. Mindkettőnek remek a szerviz háttere, ha szükség lenne rá. Összességében én a Stokket jobban szerettem, de a Cam sem rossz, mérlegelni kell mindent, annyival biztos nem ér többet, hogy az utolsó forintjaidat költsd rá! Ja, és mindkettő nagy helyet foglal el összecsukva is, szóval csak nagy autóba ajánlom!
2014. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En is a stokkeba szerettem bele.nagyon szep es jo tolni is,viszont szerintem rettento kicsi.beszeltem par stkkkes anyukaval mondtak hogy az egy eves gyereknek mar szinte kicsi.de en csak ragaszkodtam hozza...mert az tetszett.a babaexpon viszont meglattunk egy kocsit neonato reverso.jo nagy a mozese a sport resze is.hasznalatban meg ugyan nincs,de jo tolni.nem nehez.(a stokkenak a hordozoja baromi nehez)a neonato szerintem egy cég a cam-mal.rengeteg egyforma kocsijuk van.ja es meg az is ez mellett szol hogy bekotheto a mozese a kocsiba.àrban viszont fele annyiba kerul.talan még kevesebbe is.
2014. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
CAM a márkás kivitel a neonato az olcsóbb változat, de amúgy szinte ugyan olyanok.
2014. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Egy gondom van a CAM Cortinával és az a sportrésze, nekem nem tetszik, szerintem elég gagyi! Bár a Stokke-ra mindenki azt mondja, hogy pici... :(
2014. jan. 22. 19:25
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem vészesen kicsi a Stokke sportrésze, 2-2,5 éves korig simán használható, utána pedig már úgyis jön a kismotor és a bicikli!:) Azzal viszont teljesen egyet értek, hogy a Cam sportrésze nagyon gagyi, nem is értem miért fejlesztik tök profira az egész kocsit, ezt meg aztán összecsapják.

6-os voltam.

2014. jan. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!