Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért kell a hordozókendőnek...

Miért kell a hordozókendőnek 60cm szélesnek lennie?

Figyelt kérdés
Vettem egy nandut, de rövid. (4méter) Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha felénél elvágatnám (így 30centi széles lenne) és a kettőt összevarratnám. (így 8méter hosszú lenne) Vagy mi lenne a jó megoldás? Vagy ennyi...kuka? :(
2015. febr. 11. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem köss olyan kötést, amit röviddel is lehet, én meg azt bánom, hogy hosszút vettem, folyton tekergetni kell, vagy idiótán lóg. Sima keresztkötést nem szereted?
2015. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem szeretem (bár nekem a zsebes tetszene) de még akkor is rövid.
2015. febr. 11. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Add el, és vegyél egy másikat, vagy tanácsadó segítségével keress olyan kötési módot, amihez elég a kendő.


A kendőnek BÁRMILYEN kötésnél térdhajlattól minimum hónaljig (kisebb babánál tarkóig) kell ölelnie a babát. Ehhez nem lehet elég a 30 cm.

Ráadásul a keresztsávoly szövésnek pont az a lényege, hogy ha egy szál megszakad, vagy beakad valahova, akkor sem balesetveszélyes, mert nem hasad a kendő. Ha elvágod, a varrásnál (ami pont a baba feneke alá kerülne...)ez a biztonság veszik el.

2015. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Julie S ***** válasza:
100%

A Facebookon van tobb hordozokendos adas-veteles csoport, ott biztosan el tudod adni es venni is tudsz helyette hosszabbat.


Vagy probalkozz ezekbol:

What can I do with a size 2 - Part 1: [link]

What can I do with a size 2 - Part 2: [link]

What can I do with a size 2 - Part 3: [link]


Viszont szet ne vagd, elottem mar leirtak, hogy miert.

2015. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké rendben, köszi a válaszokat! akkor megpróbálom eladni.
2015. febr. 12. 13:46
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! De jók ezek a kötések amiket belinkeltél! :) Viszont az én picim 4hónapos lesz hétfőn. Nem nagyobb gyerekekhez valók ezek a kötések?


Ilyen egyszerűen karikás lehet? Csak simán rá kell tenni? Én azt hittem valahogy rá van varrva.

2015. febr. 12. 13:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan is van ami eleve karikásnak van varrva, de hosszúkendőt is lehet karikával kötni.
2015. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

batyura tuti elég :)

lassan úgyis nehéz lesz elöl.

2015. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Julie S ***** válasza:

Nem tudom, hogy a videókból mindegyik kötés megfelelő-e 4 hónapos babának, nem vagyok szakértő a témában és nem akarok hülyeséget írni.


Van ez a FB csoport: Babahordozás - kérdések és válaszok [link]


Érdemes belépni és kérdezni, mert sokat tudnak segíteni akár hordozási tanácsadók, akár gyakorlott hordozós anyukák.

2015. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!