Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent az ha valakinek...

Mit jelent az ha valakinek túl keskeny a csipöje egy gyerek megszüléséhez? Milyen szélesnek kell lennie egy átlagos nöi csipönek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A csontok tágulnak sok gyereklány szült már babát természetes úton.


Nem tudok adatot irni nem vagyok orvos de biztosan van egy adat egy szám.

2011. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs ilyen, hogy mekkorának kell lennie a csípőnek, hanem az arányok számítak. Van ilyen, hogy téraránytalanság, ilyenkor csak császárral születhet meg a baba. Ez felvetődhet, ha a nőnek nagyon keskeny a csípője és a baba nagy, ezt uh-n látják, illetve ki tudják mérni egy eszközzel. Amúgy nekem is nagyon keskeny a csípőm, de jól tágultam, és a babám sem volt extrém esetet, így meg tudtam szülni. 3150 g, 51 cm volt. Minden jót!
2011. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem széles csípőm van, de nem tágultam, így megcsászároztak.

A terhesség alatt végig azt mondogatták többen is, hogy húúú majd széles csípővel milyen könnyen fog menni a szülés...hát nem így lett, úgyhogy nem csak ettől függ, hogy könnyen szülsz-e vagy sem.

2011. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez volt a helyzet! Pedig én sem vagyok kicsi a 170 cm-mel és a 65-70 kg-mal, de a baba nagy volt hozzám képest (4200 g-mal született), igy császroztak. Nálam nem mért semmit a doki, az volt a helyzet, hogy a baba feje még a 41. héten sem illeszkedett be rendesen, ha be is illeszkedett valamennyire mindig kimozdult a vizsgálatoknál. Azt mondta a doki hogy ez igy nem oké, igy császározott.
2011. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a csípő méreti dolog egy nagy hülyeség.Nekem mindíg mindenki azt mondta:te hamar fogsz szülni,nagy a csípőd,gyorsan fogsz tágulni.Hát nem!és pont emiatt lett császárom is a nem tágulás miatt.lehet valakinek van összefüggés(de az is lehet hogy csak a véletlen műve)
2011. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!