Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tágas, de könnyű, esernyőre...

Tágas, de könnyű, esernyőre csukható sportbabakocsit keresek, ami lehetőleg több mint 15 kg-os súlyra van tervezve. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos és lassan 10 kg, 75 cm, szóval szépen széltében-hosszában szépen kinőtte a csilivili multifunkciós kocsit. Egy strapabíró modellt keresek, amiben kényelmesen elfér a babakocsizás végéig. (pl. ülőfelület szélesebb legyen 30 cm-nél) Tömegközlekedünk, közép árkategóriát gondoltam. Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 11. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A fiammal egy noname esernyőkocsit használtunk 3,5 éves koráig. Még akkor is kényelmesen elfért benne, jókat aludt is benne.

A háttámlája majdnem vízszintesig dönthető volt. Én már közel 4 éve vettem azt a kocsit a Kangaboo-ba (régen ez volt a Kenguru babaáruház).

2015. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!