Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Giraffe Club babakocsi SH-618...

Giraffe Club babakocsi SH-618 vagy SH-689? Mi a különbség, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 689es van. Azért ezt vettük, mert fontos szempont volt, h kicsi, esernyő alakúra csukódjon. A 618as lapra csukódik, és sok helyet fog a csomagtartóban és a lakásban is. A mózese és a hordozója mindkettőnek egyforma. (Megjegyzem, szerintem a hordozója iszonyú gagyi, nem is vettünk hozzá. )

Egy vmit nem szeretek benne, h nincs karfa a gyerek előtt, ha háttal teszem fel az ülést. De nem vészes úgy se, be lehet kötni. A 618asnak praktikusabb, ha nem számít a mérete, akkor én azt választanám.


Egyébként szeretem, nagyon könnyű irányítani, és összecsukni is.

2015. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

618-asunk volt. Tényleg nagy, de tulképpen még a sport résszel együtt is lapra lehet csukni. Nem éppen könnyű darab, de szuperül kormányozható, kisujjal meglököd, és megy mint az álom. Nagy az alsó kosara. Alapvetően strapabíró. Amit nem szerettem benne: fapados a hordozó, és a sport rész sem épp párnázott, de ezen egy ügyes varrónő hamar segít, már ha gond lenne valakinek. Jó, hogy nem kagylóüléses, hanem dönthető, hogy a részei mindkét irányból csatlakoztathatók. Itt ugye előny, hogy a sport résznél is lesz karfa, mindkét irányból.A mózes fekvőfelülete sajnos nem emelhető. De ettől függetlenül, ár-érték arányban szerintem elég jó.


Én esernyőre csukhatót nem szerettem volna, meg valahogy stabilabbnak tűnik a 618-as, valószínűleg könnyebb tolni is.



Amivel baromira nem voltam elégedett, az a szervízháttér. Kb. nagy nulla, elérni nem lehet őket, és nem épp segítőkészek.

2015. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is inkább a 618 felé hajlok, még ugyan korán vagyunk a vásárláshoz, de most ahogy néztem sok helyen termékhiányos, remélem még kapható lesz azért később...
2015. febr. 26. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!