Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a különbség a quinny zapp...

Mi a különbség a quinny zapp és a quinny zapp xtra babakocsi között?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy újszülött kortól a hordozóval használható. Nem lenne az nagyon kényelmetlen a babának?


Újszülöttnek milyen babakocsitok volt?


Van autónk, de gyakrabban járunk gyalog, mert Budapesten szerintem annyira nem éri meg autózni. Nem tudom, hogy ez mennyiben fog változni ha a kisbabánk megszületik.


2014. jan. 23. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Az xtra dönthető
2014. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom soha az életben nem volt a hordozón kívül másik részében a babakocsinknak, mert a mózeshez ahogy hozzáért a feneke, üvöltött. Vettünk egy ilyen cserélgethetőset, abból csak a hordozót használta, a sport részben soha nem ült, mert az meg akkor már nem tetszett. Eladtuk, utána ABC Design jött, de utáltuk, és akkor találtuk meg a Brendonban a Quinny Zappot. Akkorra a lányunk már egy éves volt, szóval beruháztunk, és ezt nagyon szeretjük, minden tekintetben. Én ha kezdetektől vennék, akkor Buzzt vennék maxi cosi hordozóval, és szerintem az úgy tökéletes.
2014. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi nézem amit írtál:)


Nagyon nem értek még hozzá, bár van még időm, de olyan jó nézelődni. Nekem a nagy kedvenc a stokke, de annyit nem adnék érte:(

2014. jan. 23. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, az én lányom 10 hónaposan már kényelmetlenül ficergett Stokkéban, ezért totál kiesett a lehetőségek közül. :) A Quinnyt meg imádja.
2014. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Őszintén? Igen megnyugtat:) Könnyen le tudom beszélni magam róla:)


Főleg most, hogy láttam neten rikító zöldet, ez kell nekem:)

2014. jan. 23. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk kölcsön egy Quinny buzz-t és azt használtam volna az első hónapokban, ha a lányom nem utálta volna a babakocsit. Tehát mi fél évig hordozókendőztünk.


Kb. fél éves volt, mikor megvettük a zapp xtrát, fontos volt, hogy dönthető, kicsi kocsi legyen. Imádjuk.


Most tervezzük a tesót és nagy dilemma előtt állok, mi van, ha a tesó szeretni fogja a babakocsit és előzőleg is jól jött volna, ha a lányom elalszik a babakocsiban. Pl. kitehettem volna a kertbe aludni...


Mert azt tudd, hogy a zapp nem picibabának való. Ugyan dönthető az xtra, de egy újszülött részére nem jó a kialakítása.Mondjuk a maxi cosi autóshordót rá lehet tenni, de abbban sem egészséges, ha sokat alszik, max akkor tettem bele, ha beszaladtam az Árkádba mondjuk és abban nézelődött, amíg megvettem amit kell.


Az a baj, hogy úgy gondolom, kell egy mózeses kocsi fél évig, majd a legjobb egy könnyű sportkocsi. Szóval kevesen ússzák meg, hogy csak 1 kocsit vegyenek.


Mérlegelj mennyid van rá. De megéri a zapp, nagyon is.


Ha telik rá, vegyél egy buzz-t, az jó lesz végig, a babkocsis időszak végéig, főleg, ha hó van, jó nagyok a kerekei. Vásárolni is jól lehet vele. Ha pedig könnyű szaladgálós kocsi kell, ott a zapp, azzal nem nagyon tudsz nagybevásárolni.


A vaterán tök jó állapotú kocsik vannak nem 140.000ért, csak 80000 ért és a zapp a manó babaházban a legolcsóbb. Jó esetben megvan a kettő 150.000ből. Amennyibe egy másik jobb kocsi kerül.

2014. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy irtal. Eldolt a buzzt vesszuk mozessel. Szerencsere arban belefer. Igazibol a stokke is beleferne, de az mindennel mar felmillio es nem tudom, hogy valojaban er e annyit.


Most az a dilemmam, hogy igazibol ujonnan szeretnem megvenni, viszont ami tegszik szin (lime zold) abbol csak hasznaltat talaltam. Meg keresgelunk azert.


Jo babavarast neked is.

2014. jan. 25. 05:12
 8/9 anonim ***** válasza:

e- bay? UK, vagy No. Lehet, még olcsóbban is jönnél ki...


Nekem is az tetszett, de gondold meg nem jönnek-e rá nagyon a bogarak nyáron. A lányomnak egy lime nyári kalapja volt és a bogarak imádták. :(

2014. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neztem az e-bayt is, de csak munka kozben, az meg azert nem alapos, de eddig nem talaltam. Finnorszagban vettem egy sprayt amit babaruhakhoz arulnak aminek az a lenyege, hogy taszitja a bogarakat. A fogadotesomnal lattam o a citromsarga babakocsihoz vette. Ugyhogy azt tervezem, hogy ha szukseges azzal fogom befujni. Felteve ha kapok ilyen szinben. Ha nem pirosat talaltam es akkor azt veszem.
2014. jan. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!