Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Járdán, vagy kerékpárúton...

Járdán, vagy kerékpárúton tolod a babakocsit, ha mindkettő adott?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Járdán természetesen, a kerékpárút a kerékpárosoké!
2015. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Pesten lakunk...és járdán tolom. A bicikli úton nem sokáig tolnám mert felborítanának percenként (jogosan)! :) Anyukáméknál falun nem olyan forgalmas a kerékpárút, de ott sem tolnám a babakocsit.
2015. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem eszembe se jutna a kerekparuton kozlekedni a babakocsival... feltartanam a forgalmat, meg egyebkent valamelyest balesetveszelyes is, ok ott a maguk tempojaban tekernek, en meg ott totyogjak a babakocsival, hogy nekunk utkozzenek?
2015. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Járdán.
2015. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok a bunkó, ha gyalogosként, hasonló tempóval, mint a mellettem sétáló kismama, megkérdem tőle, hogy miért nem jön be a járdára, ugye? Totál felháborodott, hogy miért szólok bele. :O Én csak udvariasan megkérdeztem. Kisváros, nem túl nagy a biciklis forgalom se, de akkor is...
2015. febr. 27. 16:20
 6/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
22%

Akkor és kizárólag akkor tolnám a babakocsit a kerékpárúton, ha annak elfogadható az állapota, a járdán viszont agykárosodás veszélyének lenne kitéve a gyerekem. Akkor a beszólóknak biztosan én is éles hangon visszavágnék, hogy lehet panaszkodni az illetékes önkormányzatnál. Mihelyst rendbe teszik a járdát, máris ott fogom tolni a kocsit.

De egyébként igazad van, az nem túl nyomós érv, hogy ne szólj bele.

2015. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Járdán tolom, de ha át kell menni az úttesten, és csak a kerékpárúton lehet zökkenésmentesen áttolni a babakocsit, akkor ott tolom át, ha épp nem jön bicikli.
2015. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Járdán, de az is biztos, h nem ütném bele az orrom más dolgába..
2015. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
járdán tolom. Viszont utálom az ilyen beszólogatókat, tele van velük a város.
2015. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy tizenéves létemre biztonságosabbnak gondoltam a járdát, mikor a kerékpárút mellett közvetlen ott van az út, se szegély, se semmi nem véd az autók, kamionok elől.

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2015. febr. 27. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!