Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Háti hordozót szeretnénk 15...

Háti hordozót szeretnénk 15 hónapos 13 kg-os babánknak venni, apa részére. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Előny, ha repülőn könnyen szállítható, pl feladós bőröndben,

ha majdnem 2 éves koráig minimum ki tudnánk használni,

ha nincs belepaszírozva a gyerek, neki is van némi szabadsága,

ha az árnyékolást meg lehet rajta oldani,

városnézésre és túrázáshoz keresünk.


Vázasat gondoltam eddig, de ötletem sincs mi a legjobb.


Érdekelnek pozitív és negatív tapasztalatok!



2015. márc. 1. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én inkább ilyesmit ajánlanék, nekünk pl. pont ilyen Patapum van, nagyon kényelmes, kis helyen elfér, elöl-hátul lehet hordozni vele, van alvócsuklyája. Tavaly megjártuk sokat túráztunk vele, a fiam akkor két éves múlt. Az ismerőseinknek van vázas hordozójuk, de aludni nem tudott benne rendesen a lányuk, a lába pedig ugyanúgy lóg, mint egy kenguruban. De megnézheted a Manducát, vagy a Liliputit is, azok is jók.
2015. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja, a link lemaradt:

[link]

2015. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
késő van, plusz kiegészítés: megjártuk Erdélyt
2015. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én még ezt tudom ajánlani hasonló árkategóriában:


[link]


Esetleg ezt, de velük nincs tapasztalatom, csak az előzővel:


[link]

2015. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vázasoknál talán annyi a probléma, h az önsúlyhoz még hozzájön a gyerek súlya. Együtt már elég durva tud lenni egy többévesnél.

Nekem ilyenem van:

[link]

2015. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is hasonlo celbol (elsosorban turazas, kirandulas) kerestunk hati hordozot. Mi mindenkeppen vazas hordozot akartunk. Bababoltokban nem kapni megfelelot, tura, illetve sportboltban igen. Tobb helyen, tobb fajtat megneztunk, probaltunk. Vegul a Mountexben vasaroltunk egy Ospray Poco markaju hordozot. Van hozza napfenyteto is. Maga a hordozo 2-3 kg. 22 kg-ig hadznalhato. Ez arban magasabb fekvesu (60e ft volt) Olcsobban a Decathlonban lattunk Deuter markajut, de az nekunk nem tetszett. McKinleyt az Intersportban, Valude markajut az Overlandban. Utobbiak 50e ft korul mozognak. Nalunk a kenyelem dontott. Azota is rengeteget hasznaljuk. Szuper darab.



Ha van kerdesed, irj privatban.

2015. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen van, abszolút bevált.


[link]


Sima hordozóban nem maradt már meg a gyerekünk ilyen idős korában, a vázasat viszont imádta. Ebben sokkal nagyobb a szabadsága, túráztunk vele, bele lehet pakolni is egy csomó mindent. Szóval max. megelégedettség.

2015. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csakis ssc hordozó. helyes tartást biztosít, kényelmes, nem ormótlan, kis helyen elfér


[link]

cikk alján vannak linkek


[link]


[link]

2015. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
próbáljátok ki boltban őket, sima hordozókat meg lehet kölcsönözni is, tapasztalatként jó. Másfél éves gyereknek biztosan nem vennék már csatosat.
2015. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de sima hordozókendőt nem lehet, vagy nem akartok? Nekem még pici a poronty (6 hónapos), de háton hordozom kendőben és imádja. Kicsi súly, csak összehajtom és elfér bárhol, mosható, kényelmes mindkettőnknek és variálható a használata. A közhiedelemmel ellentétben pillanatok alatt megtanulható a kötés, szerintem nem bonyolult. Még egy szempont, ami szerintem egyáltalán nem utolsó, hogy következő gyereknél 0 napos kortól használható hasra kötve. Végül pedig könnyen eladható. Belőlem jól kitört a kendő ügynök... :)
2015. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!