Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok testvérbabakocsit?...

Ajánlanátok testvérbabakocsit? 1.5 éves és újülött gyerekek részére.

Figyelt kérdés

néztem eddig: a city twint, jane powertwin pro-t,Jane Twin Two double-t, OBaby Zynergi Zoom-ot, Bebecar Vector Duo-t.

Mi a vélemenyetek, melyik a legjobb valasztás?


elvárasok: mindkét iranyból rögzíthető ülések, a nagyobb gyereknel is dönthető háttámla, a kicsinek mózes anmi a vázra rögzíthető. lehet egymás mellett és egymás mögött is a két gyerek.Lehet 3 vagy 4 kerekű is.


2011. szept. 20. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, nagyon szeretjük, kényelmes mindkét gyereknek, a kicsinek vízszintesig, a nagyobbnak 45 fok alá dönthető, könnyű tolni, fordulékony, keskeny helyen is elférsz vele, rossz utakat is bírja, hatalmas alul a kosara, ha újra választani kéne, csakis ezt.

[link]

2011. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézd még meg a Peg Perego Duett-et, szerintem nektek való.
2011. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
biztos jó kocsi, de nem felel meg a "mindkét iranyból rögzíthető ülések" feltételnek :( ez nekem nagyon fontos
2011. szept. 20. 14:48
 4/11 A kérdező kommentje:

igen azt is néztem, csak elfelejettem felírni :)

hátha van valakinek tapasztalata a kocsikkal:)

2011. szept. 20. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
nekünk is 1,5 év lesz köztük, novemberben érkezik a teso és mult héten vettük meg a jane powertwin-t, az elsö kocsink is jane és nagyon elégedett vagyok vele, igaz a z ülések nem forgathatók, de vettem mellé egy matrix hordozát a picinek, jónak tünik, könnyen irányítható, ami fontos, föleg egy testvérkocsinál, szerintem szeretni fogjuk.
2011. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ugyan ikres vagyok és nekünk is twin two van,imádom, viszont azt tudnod kell,hogy ezeknek nem lehet mind2 irányból rögzíteni az üléseit! Ha jól tudom a powertwin-nek sem! A többi kitételnek megfelelnek!

Sztem aminek forgathatók az ülései,azok a kocsik borzasztó hosszúak,némelyik 130-140 cm hosszú! (a jané csak 120 cm)

Ikres

2011. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igazából csak sétához kellene a babakocsi

bevásárolni kocsival megnnénk úgy is

nem buszozok nem vonatozok nem jarunk villamossal sem

2011. szept. 20. 16:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Szintén Powertwines vagyok,szerete azt a kocsit.(Te mikor akarsz venni?) Ezen kivül még oda voltam az ICandy Pear kocsiért is.
2011. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia.


Én 1-2 hét múlva szeretném megvenni, de tanácstalan vagyok :(

2011. okt. 3. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, segítek-e...

Nekem bébé confort twin club van.

Ha a sportok vannak feltéve, akkor minden kritériumnak megfelel.

Ha mózeskosár+sport van fent, akkor a mózes van elől, a nagyobb meg mögötte ül, veled szemben. Így nem dönthető az ő ülése sem.

Használható egyes kocsiként is. Így, ha a sportrészben csücsül a pici, akkor a tesófellépőre fel tud állni a nagyobb.

ELég hosszú, de nagyon jól navigálható. Jó a rugózása, nagy a kosara (motor is elfér)


Én nagyon szeretem, bevásárolni is nagyon jó, mert van hely benne bőven.


Csak használtan kapható, így az ára olyan 60.000 körül mozog. (váz+2 sportrész+mózes). Ha ilyet nézel, arra figyelj, hogy ne twin ülései legyenek, mert azok kisebbek, hanem opera sportrésze, ami nagyobb.

2011. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!