Jó lesz ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]


ezt néztük ki,mivel árban is elég jó,és azt irják h újszülött kortól használható.


2015. márc. 3. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ingyen sem kellene
2015. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
szerintem még keress,találni fogsz jobbat is
2015. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy elnézegettem a fórumokat, meg az itteni véleményeket, nemigen dicsérik a pierre cardin babakocsikat. Szerintem is nézelődj még.
2015. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan a babakocsi is mint az ára.
2015. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Olcso husnak hig a leve.Ez a babakocsi szerintem sem jo valasztas, inkabb szanj ra valamivel tobbet es vegyel egy jobbat.
2015. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én használtam pierret, bár nem pont ezt. Barátnőmnek viszont ilyen van. Egyikőnknek se volt vele túl nagy gondja. Én eladtam. Nem szerettem, h nem lehetett szemből tolni (tudom, ezt lehet). És lehet csak az enyém volt "selejtes", de az ülő és hátrész találkozásánál érződött a merevítő éle vízszintes pozícióban. Tolni, összecsukni, kinyitni amúgy nagyon könnyű volt.
2015. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, h még egyszer tuti nem vennék! De csak azért, me már sokkal szebbet, praktikusabb is lehet kapni. Igaz, nem ennyiért.

Én most egy drága, de sokkal jobb minőségűt készülök venni, viszont használtan, mert az úgy éri meg.

2015. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan ilyen volt/van. Igazából nem nagyon szerettem mert nehéz volt irányítani. De mivel sosem volt más babakocsim nem tudom hogy a többit milyen. Pl. nehéz vele felmenni járdaszegélyre. Ha úgy toltam, hogy a baba felém volt akkor csak felléptetni lehetett és úgy nem hogy rátámaszkodsz a tolókarra és feltolod. Remélem érted mire gondolok. :) Viszont olcsó, nem akartam használtat, mindkét irányba tolható, keskeny így mindenhol befér (legszűkebb ajtó, legkisebb lift). Mi nagyvárosban lakunk. De szerintem rosszabb terepre nem jó. A kislányom nem szerette, egészen fél éves koráig nem akart benne maradni, de úgy gondolom hogy ez nem a babakocsi hibája volt. Nagyon ölbebaba volt és itthon sem tudtam soha letenni a lakásban is állandóan kézben akart lenni. Szóval én megtartottam a babakocsit hátha lesz mégegy babám, mert nem vennék másikat méregdrágán.
2015. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan cég babakocsiját érdemes venni, ami csak babatermékekkel foglalkozik. Ennél a kocsinál nekem a legszembetűnőbb probléma a kereke. Apró, forgó kerekek, hallomásból is tudom, hogy nehéz irányítani őket, ha megmakacsolják magukat. Ez mondjuk a zebrán elég problémás, különben pedig nagyon idegesítő. Az ára alapján úgy gondolom, hogy nem hiába kerül ennyibe a kocsi. Ha több gyereket akar az ember, szerintem érdemesebb egy minőségibb modellbe beruházni. De őszintén szólva még egy gyerekkel is, azért mégis a gyerekemet fogom bele tenni. Még a nagyon drága babakocsiknak is szokott lenni hibája, hallottam már panaszkodni apukákat.., ezért érdemes úgy választani, hogy körbekérdezek. Engem már leállítottak így bevásárlóközpontban, hogy elégedett vagyok-e a kocsinkkal, mert az az anyuka is ilyent szeretett volna, csak még nem döntötte el.
2015. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó, és milyen van neked, és elégedett vagy-e vele?
2015. márc. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!