Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Többgyerekesesk! Hány babakocs...

Többgyerekesesk! Hány babakocsit használtok/használtatok, és hány gyerekhez?

Figyelt kérdés

3 gyerekünk van, a 3. 2,5hónapos. A férjem azért pampog, mert megint másik kocsit szeretnék. Szerinte mások nem cserélnek minden gyereknél. Szerintem meg többen is, mint gondolná.

Ha nagyobb korkülönbség lenne a kicsik között, akkor egy fellépő nekünk is elég lenne, de 2év sincs, így szükséges egy testvérkocsi. A múltkor is alig bírt állni a fellépőn a 2évesünk, úgy el volt fáradva. Az 1. gyerekkel 2 babakocsink volt, a nagyobbat nem szerettem, eladtam, a kicsi esernyőt megtartottam tartaléknak (örököltük, "ezer éves", pár ezer forintot érhet). A nagy helyett vettem egy másikat, plusz mellé egy használt, de jobb minőségű esernyőkocsit. Imádom mindkettőt, de kell az a testvérkocsi… Természetesen a meglévőket eladnám, így nem kerülne olyan sokba a csere.


Nálatok hogyan alakult ez a dolog?



2015. márc. 2. 23:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Kösd magadra az egyiket, a másikat tudod tolni. Sokkal élhetőbb úgy minden, mint egy nagy kocsival.
2015. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hűha :) Nekem az első gyereknél nagyon sok kocsim volt. Folyamatosan cserélgettem őket, mindig találtam olyat, ami praktikusabb mint az előző.

Ha jól számolom 12 kocsit kipróbáltam a 3 gyerekkel, de a második gyerkőcnél megtaláltam a nagy szerelmet és azt használtam a 3. babával is :) Egyszerre max 2 kocsink van, egy nagyobb sétálós meg egy kicsire csukható a csomagtartóba.

2015. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Kedves első! A kérdésem nem az volt mit csináljak! Köszönöm a hozzászólást, de mindenképp a tesókocsi lesz nálunk a megoldás. (Találtam olyat, ami akkora, mint egy egyszemélyes, de tartozik hozzá plusz ülés, így nem nagy egyáltalán.)


Arra lennék csak kíváncsi, h kinek hány babakocsi kellett ahhoz, h megtalálja a tökéletest. Már ha van olyan egyáltalán…

2015. márc. 2. 23:52
 4/23 anonim ***** válasza:

Az elso gyerekkel 3 babakocsink volt,mindegyiket ujonnan vettem.Egyikkel sem voltam igazan elegedett.Kozben korvanalazodott bennem a tokeletes babakocsi kepe :-)

En egyiket sem adtam el, valoszinuleg meg mindig megvannak aposomnal hacsak lomtalanitaskor meg nem szabadult toluk.

A kicsivel megint uj babakocsit vettem, o most 3 honapos es Quinny Buzz Xtra 4-t hasznalunk.Ezt nagyon szeretem, en megtalaltam a szamunkra idealis babakocsit.Kesobb ha mar setalni fog esetleg veszek melle egy esernyokocsit, de ezt semmikepp nem szeretnem lecserelni.

2015. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem meg csak 1 gyerekem van. 18 honapos, kb az 5. babakocsinal hagytam fel a szamolassal. Mondjuk vele mar tobbet nem tudok kiprobalni, mert mar nem hasznal babakocsit egyaltalan, de utban a kovetkezo. ;)

Viszont annyit hozzateszek, hogy en gasznaltan veszem, es ahogy megvan az ujabb, ugy adom is el az elozot. Eddig kb nullszaldon vagyok ezzel a hobbimmal. :)

2015. márc. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Nekem fura ez a cserélgetés. Mondjuk én az első megvásárlásával töltöttem sok időt, de az tökéletes lett. Utána vettünk hozzá egy esernyő kocsit. A második gyereknél fel se merült a csere. (2,5 év van a gyerekek között) Ha lenne harmadik akkor se cserélnék.
2015. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. Egy új és egy használt kocsit vettem, együtt volt a 2 kb. 20.000 Ft néhány éve. A harmadik gyereknél a barátnőm adta kölcsön 2 évre a babakocsit.
2015. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

újszülött mélykocsit kaptam kölcsön, az első pár hónapban azt használtuk, aztán vettem egy Chicco Simplicity-t. Imádtam.

17 hónap lett a gyerekek között, addigra visszaadtam a kölcsönkocsit, úgyhogy a kis chicco-t használtam kizárólag.

eleinte be volt készítve a hordozó, ha a kicsit beletettem a nagy ülhetett a kocsiban, ha meg akart, felállt hátul a fellépőre. tökéletes volt így mindhármunknak, jó kis kocsi, könnyű, praktikus, imádtam! Rengeteget kibírt, mi továbbadtuk ahol szintén a második gyerek használja azóta, tehát már a 4. gyerkőc. Ha most lennék várandós, sztem ugyanilyet vennék, nem fakszniznék huszonötfélével mert ez már bevált.

2015. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy gyerekem van, de 3 kocsit vettünk. Az első "nagy" kocsi volt (ABC Design Cobra). Sok ideig nézegettem utána, számomra tökéletes választás lett. 1.5 évig használtuk, aztán elköltöztünk, az akkor 13 kg-os fiamhoz kellett a kisebb sportkocsi a tömegközlekedés miatt. A Cobrát eladtam, mert még nem tudjuk, mikor jön a kistesó, nem akartam, h veszítsen az értékéből. Gyorsan kellett, vettem egy noname esernyőkocsit, pocsék melléfogás volt, bőven áron alul eladtam. Majd hosszasabb utánajárás után vettem (használtan, de tökéletes állapotban, nem mellesleg ugyanannyiért, mint a pocsék esernyőkocsit újonnan) egy Chicco Simplicity-t. Nagyon szeretem ezt a kocsit (is), már nem igazán használjuk, inkább csak ha a közelben bevásárolunk (belvárosban tömegközlekedéshez karikás kendő, ha elfárad).

SZóval szerintem nem vagy extrém eset :) Még én sem számítok annak elvileg :)

2015. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6-os, milyen márkájú volt neked a tökéletes babakocsi?
2015. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!