Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Három vagy négykerekű babakocs...

Három vagy négykerekű babakocsit választanátok?

Figyelt kérdés

Még válogatunk a babakocsi típusok terén, de a kerekek számát már szeretnénk leszögezni.

Eddig csak annyit hallottam hogy a háromkerekű sem billeg, jól manőverezik de nehéz a padkáknál vele. A négykerekű szintén nem billeg kissé nehezebb irányítani (két kéz kell hozzá) de padkáknál lépcsőknél olyan feltolóknál ahol két sáv között lépcső van könnyebb haladni.

A terepről: városban lakunk panelben, lift van lépcsőzni így nem kell, kivéve ismerős családnál, ők a 4.en laknak lift nélküli lépcsőházban és néha ők vigyáznának a picire, a járdák viszonylag jó állapotban vannak néhol természetesen vannak törések hepehupák, macskaköves térköves területek is vannak. Tömegközlekedni városon belül nem szoktunk, a nagyszülőkhöz viszont igen (10 perces út busszal vagy kocsival, a busz nem alacsony padlós amennyiben nem tudnak kijönni kocsival).

Ti nektek mi segített dönteni a kerek számát illetően? Minden tanácsot szívesen hallgatok.



2015. márc. 19. 03:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk 3 kerekűnk van tapasztalatból mondom, egy cseppet sem billeg, de tény hogy padkázni meg kell tanulni vele viszont untána már ez sem jelent semmilyen "nehézséget". Én csak ajánánlani tudom, ténylegesen nagyon könnyű irányítani és ha nagy kerekűt választotok akkor minden terepen gond nélkül el fog menni.
2015. márc. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 kerekű van, az segített dönteni, hogy a boltban megtologattuk őket és sokkal jobb volt ez, én is csak ajánlom. A macskakő elég gáz vele viszont. Nálunk szerencsére nem nagyon van.
2015. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk négy kerekű van, egybe-tolókaros, könnyű egykézzel is irányítani, stabil kocsi, nagyon szeretem. Amire utólag figyelnék, hogy az első kerekek is pumpálhatóak legyenek műanyag helyett, a terep miatt.
2015. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Háromkerekűnk van, egyáltalán nem nehéz a padkáknál vele. Szerintem a márkától függ, hogy melyik milyen. Én nem is a kerekek száma alapján vennék kocsit, hanem hogy melyikkel hogyan lehet közlekedni, hogy lehet tolni. Négykerekűből és háromkerekűből is van jó és rossz minőségű. Ki kell próbálni boltban sokat, megemelni, irányítani, dönteni, csomagokat beletenni, stb. stb.
2015. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem négykerekűm van.

Amikor egy barátnőm három kerekűjét tologattam, nekem nem volt kényelmes, nem volt jó érzés.

Nem bántam meg a választások, szuper babakocsit vettünk.

2015. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amiket nézegetünk az az ABC design mamba illetve cobra, esetleg a 3tec de az nagyon megosztó. A Coletto szintén szimpatikus nem hallottam még rosszat róla tetszik még a britax strider is. Ezek vannak egyenlőre képben, de még nézelődünk, mindegyik fajtájúnak van három és négy kerekű változata, nem ez alapján választunk csak, de nyilván ez is fontos szempont. Ezért is kérdeztem márkától függetlenül, hogy miért jó a 3 és miért jó a 4
2015. márc. 19. 10:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálgasd ki a bababoltban, tologatni. te fogod érezni hogy neked praktikus vagy sem.
2015. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Cobra van, nem fér a fejembe, hogy mi baja lehet vele bárkinek is. Szerintem tökéletes kocsi, minden szempontból.
2015. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vagy a 3-tecre írod csak, hogy megosztó?
2015. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A 3tecről olvastam sok meleget hideget, van akinek egy etalon, van aki lecserélte pár hónap után.

A cobra és a coletto az amiről nem hallottam még rosszat. A britax nagyon hasonlít a cobrára. A colettonak van négy és háromkerekűje is. És az Abc designból is van jó négykerekű.

A többi márkáról nem sokat hallottam..

2015. márc. 19. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!