Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meg tudja szokni az 5 hónapos...

Meg tudja szokni az 5 hónapos baba a kengurut?

Figyelt kérdés
15 perc után sír benne. (álmos is volt, de fészkelődött is) Tegnap vettük, ma már fél órát ült benne, de aztán nagyon sirt (azután is amikor már kivettem belőle) Rá lehet szoktatni v fogadjam el h nem szereti. nem tudom adjam e fel ilyen korán.

2015. márc. 25. 13:28
 1/8 sandrachnologic ***** válasza:
Nem csoda, ha nem szereti. Anatomialiag egy egészségtelen, kényelmetlen tartast ad a babának. :( inkabb hordozokendot kellett volna vennetek vagy csatos hordozót, ha nem akarsz kotozgetni. Egyebkent beleszoktathatod, ha nagyon erőszakos vagy, de marha kényelmetlen lehet egy babának logo lábakkal ulnie, nem csoda ha tiltakozik ellene. Esetleg probald meg eladni es kölcsönözni egy kendőt vagy egy csatost, mert azt lehet, hogy szeretne. Persze az sem biztos.
2015. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább hordozókendőt ajánlanék,vagy egy szűkítős csatosat (pl. liliputi) jobban tartják a babát,a kenguru nem jó ebből a szempontból. befelé vagy kifelé hordoztad amúgy? lehet,hogy kényelmetlen volt neki, mert ezek nem tartanak jól. nyeklenek-nyaklanak benne. én megpróbálnék más hordozóeszközt, talán egy hordozós klubba bemehetnél,vagy liliputiba is lehet kölcsönözni,ott is vannak csatosak,kendők. aztán megnézed,hátha más jobb lenne neki,de van rá esély,hogy így 5 hónapnál már furcsa neki,és nem annyira tetszik. amúgy nem biztos,hogy azért sírt,nem nyugodott meg,miután kivetted,másért is sírhatott.
2015. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
enyém nagyon szerette a kengurut, mikor ő született akkor még nem tudtuk, hogy egészségtelen, bár már akkor is csak új ajánlották ha már stabilan ül. mi 7 hónapos korától használtuk és fél óránál többet nem tettem bele. most már tudják, hogy nagyon egészségtelen, szóval szerintem inkább ne erőltesd, vidd vissza és cseréltesd ki meitaira (jól írtam???)
2015. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
érdekes, mert nekem az orvos mondta h lehet. az elso két válaszolónak küldtem kéoet h erre gondoltatok e. a lányomnak gond volt a lábával, bár épp csípőficama még nem volt. ezt ajánlották h ez segíthet
2015. márc. 25. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

ameddig megvan ez a láb/csípőtartás,vagyis így áll a lába, plussz rendesen meg van támasztva a gerince,jól körülöleli a hordozóeszköz, kisebbeknek a feje is tartva van, akkor jó egy hordozó. az orvosok amúgy én észrevettem,mindenből mindegyik tök mást mondd. 5nek 5féle véleménye van. már kaptam az egyiktől leugatást,mert a másikra hallgattam. pl. az egyik mondta,hogy ne etessem már éjszaka,reggel se keltsem hát nem igaz,úgy hízik ez a gyerek,miért nem hagyom aludni. aztán kaptam a másiktól,hát mi az,hogy eddig hagyom aludni,lemegy a cukra. esküszöm nem láttam még 2 orvost,akinek valamiben egyezne a véleménye. az viszont igaz,csípőficamnak jót tesz a hordozás

2-es

2015. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval úgy gondolod az enyém hasonlít erre? mert az enyém is egy kicsit körbeöleli. meg a lábát is széttartja benne.
2015. márc. 25. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ezt te jobban látod tükörben,mint én a képeken. nincs nagyobb tükröd,ahol megnézd? én mindig úgy szoktam,beigazítom a lábát,aztáűn meg is nézem,biztos jó-e

2

2015. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább kendőt ajánlok, nekünk van kenguru is, szerették azt is, de sokkal hamarabb elaldutak a kendőben, karikás kendőt egyszerű felvenni is, és a csatos hordozóban is sokkal kényelmesebb nekik. Én sem tudtam az elején, hogy nem jó a kenguru, élvezték, hogy kilátnak belőle, de kényelmetlenül ficánkoltak pár perc után. A kendőben kb háromszor feszítették hátra magukat, aztán benyomták a szunyát. Ebből is látszott számomra, hogy melyik a kényelmesebb. :) Azért is sírnak a kenguruba, mert elzsibbad a lábuk. Nincs alátámasztva térdig, mint a csatosban vagy a kendőben. Nekem is ezt csinálták, volt olyan, hogy hidegebb lett a kis lábuk. Én akkor döntöttem el, hogy nem teszem bele őket többet.
2015. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!