Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olyan babának érdemes szülőkor...

Olyan babának érdemes szülőkormányos tricit venni, aki nem hajlandó babakocsiban ülni?

Figyelt kérdés

Hordozott babáról van szó, kb 20 percet van el babakocsiban, aztán ki kell venni. 9 hónapos.

Ezt nézegetem, de feleslegesen nem adnék ki érte ennyit:

[link]


2015. márc. 27. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom semmiben sem ült meg (babakocsit kifejezetten utálta), és bár szerette a tolókaros biciklit, de nem ült meg benne annyit, hogy azzal mondjuk eltoljam a boltba...

Mi amúgy ajándékba kaptuk a biciklit, és örülök, hogy nem adtam ki érte pénzt, mert azért annyira nem vettük hasznát.

10 hónaposan kezdett járni a lányom, innentől mindenhová sétálva mentünk. Lassan...


De nem tudhatom, hogy nálatok beválna-e. Minden baba más.

2015. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, pedig az lett volna a cél, h tudjunk vele itt a környéken közlekedni és ne süljünk össze a nyáron.
2015. márc. 27. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Uhhhh ez egy komoly járgány!

Vegyél szerintem egy olcsóbbat próbaképp.Mi egy 5 ezer ft-osat vettünk hála Istennek,mert egy percet nem ült benne a gyerek.

2015. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tényleg próbálj ki egy olcsóbbat,aztán később megveheted ezt,ha már tudod,hogy tetszene neki.azt meg eladod. tényleg kár lenne ennyit kidobni az ablakon.
2015. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányom amikor elindult (10,5 hónaposan), akkor már nem volt hajlandó megülni a babakocsiban. De a szülőkaros triciklit még sokáig használtuk, majdnem 2 éves koráig. Nagyon szerette. Azon simán elücsörgött. Amikor le akart szállni, akkor ment, sétált, aztán visszaült.

Mondjuk mi örököltünk egyet tesóméktól, de én is azt mondom, hogy ne vegyél ilyen drágát. Vagy nézd meg használtan, nagyon jókat lehet találni.

2015. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na igen,akkor ezek szerint ha szeretni fogja,akkor se várható 1évnél sokkal több,amíg használni fogja,tényleg érdemesebb lenne használtan nézni (úgyse használják akkor agyon) ennyi elég sok 1 év használatért.
2015. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Néztem használtat, jelenleg kettő van, mind hiányos v sérült. Én is úgy gondolom, h max 1 évig fogjuk használni, aztán jön a motor/futóbringa. Továbbra sem döntöttem...
2015. márc. 28. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!