Milyen fajta babakocsit vásárolnátok újszülöttnek?

Figyelt kérdés

A keret rá 80-100 000 Ft

Első baba lesz

Nem tudjuk, hogy milyet válasszunk.

Sokáig ki szeretnénk használni és nem szeretnénk 1-2 hónap után újat venni. Nagyon sok ismerősömnél tapasztalom ezt, hogy új babakocsit vásárolnak már 1-2 hóna után.

2 vagy 3 funkciós legyen?

Illetve mire kell odafigyelni vásárlás előtt?


2015. márc. 31. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a terep ahol laktok? Kell e lépcsőznöd/Bkvznod/liftezned vele? Mekkora a csomagtartótok? Babakocsival fogsz járni bevásárolni vagy sem? Milyen magasak vagytok? Újat akartok mindenképpen vagy szóba jöhet a használt is?
2015. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Földúton nem fogunk járni vele. Mindenhol aszfalt út van. Lépcsőzni 3 lépcső van csak. Liftezni, BKV-ni nem fogunk.

Én 172 cm vagyok párom pedig 185 cm.

Szóba jöhet használt is nem csak új.

Kombi autónk van tehát a csomagtartóval nincs baj.

Bevásárolni szeretnék menni babakocsival is.

2015. márc. 31. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Mamas&Papas-nál.
2015. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abc Design fan vagyok... kiprobaltam a cobrat és a mambat is... egyszerűen álom kocsi mindkettő! Nagyon könnyű tolni, hatalmas kosár van alatta, nagy kerekekkel mindenen atmegy nagy mozes nagy sport rész... nekem tökéletes álom kocsi. Egy bajom van vele hogy utaznom kell majd vele többször és kicsi a kocsi csomagtartoja:(


Úgyhogy sajnos le kell róla mondjak:( a másik kiszemelt amit még meg kell nézzék az a mamakiddies... 80 ezerért full extras kocsit kapsz és láttam előbe egy anyukanal nagyon szép volt...


Mindenképp menjetek el boltokba és nézzétek meg tologassatok emeljetek meg,nézetek meg a mozest hozzá mekkora a sport részt mekkora... szóval nézzétek át rendesen:))

2015. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Bebetto Solaris-t tudom még javasolni.

Nagyon sokáig kerestem a megfelelő kocsit és nem csalódtam benne. Ha kellene, most is ezt venném.

Egyenlőre a mózest és a hordozót használjuk, mert még csak 5,5 hónapos a kicsit, de még mindig imádjuk.

2015. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!