Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 4 hónapos babának melyik...

4 hónapos babának melyik fajta babakocsit ajánljátok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami könnyű(vonatra,buszra is felfér),esernyőre csukható, viszonylag olcsó, de ugyanakkor nem csak pàr hónapig bìrja, hanem esetleg addig, amìg szükséges.....Ha tudtok ilyen kocsit örülnék ötleteknek. Köszönöm. :)
2014. júl. 12. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. Hauck Roma [link]
2014. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Chicco liteway 0+ nekünk ez van és imádjuk
2014. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! 8 hósan vettük amúgy a kocsit most 18 hós a lányom és még hosszabb távra ezzel közlekedünk ezidő alatt semmi baja nem volt igaz nagyon vigyáztunk rá és ha kistesó lesz majd valamikor neki is ezt szeretném használni mert nagyon szeretjük
2014. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves utolsó, az a kérdésem, hogy karfa vehető-e hozzá és hogy hol, illetve mennyiért lehet venni ezt a babakocsit? Amúgy tetszik. :)
2014. júl. 18. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat már biztosan megvetted a kocsidat, ha a litewayt választottad utólag ebayről tudsz hozzá rendelni karfát ha eredetileg nem kaptál. Remélem beválik a kocsi ;)
2014. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. Közönöm, már megvettem, igen, Chicco litewayt vettem. Egyszerűen imádom, köszönöm a tippet!! Ja, és karfát se kell hozzá venni külön, mert adták hozzá. Újszerű állapotban sikerült megszereznem, jó áron. ;) Szép napot!
2014. szept. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!