Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek melyik babakocsi...

Hanna80 kérdése:

Szerintetek melyik babakocsi az, amit megfelelne az alábbi feltételeknek?

Figyelt kérdés

Szempontok:

- a sportrész mélykocsivá alakítható, vagyis mózesként is funkcionáljon (teljes 180 fokig dönthető legyen)

- mózesként min. 76 cm legyen és főként széles: min. 35 cm

- mindkét irányból felhelyezhetők legyenek az elemek

- a rendszerhez hordozó is csatlakoztatható


A "leggagyibb" márkától a "legjobb" márkákig írhattok. Egy párat már néztünk, de a legtöbb a szélességnél elbukott, max. 32 cm-rel (mérőszalaggal mérve).



2015. ápr. 2. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen széles, de nekünk diverso van. Ennek kényelmesen nagy a mózese, nagy a hordozója. A sportrészt csak akkor szerettem meg, amikor már stabilan ült, addig folyton kicsúszik érzésem volt. Terepen ideális babakocsi. Sokat szidott lengyel, de szerintem nem rossz.
2015. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez így megfelel-e az igényeteknek, de leírom, hátha segítség.

Nekünk Bebetto Solaris babakocsink van.

A szempontjaidnak majdnem megfelel:

- A sportrész mindkét irányban rátehető és 175 fokig dönthető.

- Van hozzá mózes (bár írtad, hogy a sport része lenne a mózes), amit az előbb megmértem neked szintén mérőszalaggal :D 80*36 cm belül. Mi még a mózest használjuk. A lányunk simám elfért benne télen a nagy ruhában, takarókkal felfegyverezve is :) Még egy darabig bele is fér, pedig már 5,5 hónapos.

- Van hordózó is hozzá, ami szintén rátehető mindkét irányból.


Szerintem az ára is baráti, ha utánanézel a neten (85e)


Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

2015. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Chicco Urban es a MotherCare babakocsik tobbsege.
2015. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen az eddigi válaszokat! Ha vannak még javaslatok, tippek, tapasztalatok, szívesen várjuk őket!
2015. ápr. 3. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!