Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek van tapasztalata a...

Akinek van tapasztalata a Hauck Viper Trio vagy a Baby Design Sprint Plus babakocsikkal, mi a véleménye róla? Előnyök, hátrányok stb. érdekelne. Tudtok ajánlani ezeken kívül az alábbi feltételeknek (lásd. Lent) megfelelő babakocsit?

Figyelt kérdés

Olyan 3:1-ben babakocsit keresek, ami...

- könnyű (max. 10 kg a sportkocsi)

- összecsukható a sportkocsi része (tehát nem külön az ülés, külön a váz, hanem egyben)

- nem kagylóülése van

- a kerekei viszonylag nagyobbak, hogy bírják a kicsit rosszabb terepet is

- lehetőleg 100.000 Ft alatti, de az abszolút max. a 150.000 Ft


Eddig csak ezt a kettőt találtam, ami megfelelt a feltételeimnek:

Hauck Viper Trio: [link]

Baby Design Sprint Plus: [link]



2013. szept. 4. 10:32
 1/2 anonim válasza:

A Baby Design jó minőségű!!

Leszedhető első kerekek, masszív, tömör kerekek, 9kg körül.


A Hauck annak ellenére, hogy német, inkább csak lejáratja az országát a termékeinek nagy részével.

Tömör kerekek, 3 kerék, instabil.


Amire mindenképp figyelj oda, hogy a hordozóban (0+ autóülés) legyen szűkítő és derékkímélő párna.


Ezt a baby design jól megoldja.


A dunakeszi Kangaboo-ban 82.000-ért láttam.


De az Espiro Vector 120.000ft és sokkal jobb.

Vagy a Britax B-agile 142.000ft és a legbiztonságosabb autósülést adják hozzá. 8kg!

2013. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az Espiro-t és a Britax-ot is nézegettem már, azok annyira nem nyerték el a tetszésemet.


A Hauck-ot és a Baby Design-t is megnézem élőben, egyelőre csak felületesen, de sokkal masszívabbnak tűnt a Baby Design, úgyhogy valószínűleg az lesz a nyerő!


Köszönöm a választ!

2013. szept. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!