Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen kengurut vegyek, ami...

Milyen kengurut vegyek, ami nem túl drága és a babának is megfelelő?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, olvass utána a hordozókendőknek inkább.
2015. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
ha veszel, akkor csak 6 honapos kortol használd..(egyébként én sem ajánlom)
2015. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmilyet.nem jó a gerincnek és a csípőnek. csatosat ajánlanék,de nem olcsók (meg újszülöttnek nem jó,nem tudom te mekkorának akarsz) ezért a kendőt ajánlom. nandu kendők olyan 8000körül vannak,és jó a baba gerincének is.
2015. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3hós a kisfiam és 7kg, elég nagy baba :) Utána néztem és a mei tai hordozó kendőt ajánlják, de elég borsos az ára.
2015. ápr. 3. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyel mert le fog szakadni a gerinced..kendot is vettem mert azt montak az jobb, de az is pont ugyanolyan..lehet egy 3-4 kg babat elbirsz benne de egy 7-8 kg babaval neheszkesen fogsz tudni setalni.
2015. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez attól függ mennyit hordozott előtte. akik napi szinten hordoznak, simán elbírnak 15kg-ot. én alkalomszerűen leszakadok 9kg-nál. (mostanában kell megint,amúgy kb 6ig cipeltem) attól függ a kérdező mennyire van hozzászokva. ha semmit nem hordozott nehéz lehet,de talán hozzá tud még szokni. csak előszőr ne indulj el hosszú útra! csak így a közelbe
2015. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a sulya miatt ajánlott 6 honapos kortol, hanem mert szétfesziti a lábukat, akkora terpeszt kell csinálnia a babának.

használtan nézzél kendot.

2015. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 kilós babát már nem ajánlott elől hordozni, mert megterheli a gátizmokat, ami a későbbiekben inkontinenciát okozhat. Szóval marad a csípőn, vagy a háton hordozás.

Csípőhöz ajánlom a karikás kendőt, háti hordozáshoz pedig a szövött kendőd.

Ha már tud ülni majd a babád, akkor lehet váltani mei taira, vagy csatosra.

2015. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!