Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli star 2015 ös sport...

Lorelli star 2015 ös sport babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiamnak szeretném.
2015. ápr. 11. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Óva intelek tőle. A Lorelli egy nagy rakás sz@r.
2015. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért?
2015. ápr. 11. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy Bertoni (a Lorelli testvérpárja) esernyő babakocsink. Az ég világon semmi panaszunk nincs rá. Ennyi pénzért pláne megvenném. Sokan írják itt gyakorin,h ezek nagyon gagyik. Én örülök,h nem költöttünk többet rá.
2015. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ma nezelodtunk, es ezt talaltam a legmegfelelobbnek. kicsire lehessen osszecsukni, konnyu legyen es a gyereknek is kenyelmes legyen.
2015. ápr. 11. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Lorelli,Bertoni gagyi szar ahogy az első írta.Mennyit szánsz rá?
2015. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazából az ára az mindegy, csak tenyleg jo legyen..a szempontok azok, amiket leirtam. tudsz ajanlani valamit?
2015. ápr. 13. 06:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az ár annyira nem lényeg, akkor tényleg ne ezt vedd meg. Lehet, hogy az általad felsorolt szempontoknak megfelel, de azért eléggé alsó kategória. Gondolom azért az is fontos, hogy könnyen lehessen irányítani, ne akadjon el és menjen tönkre a kereke hamar, bírja a srtapát.

Ahogy itt a gyk-n nézegettem a caretero spacer elég népszerű, elégedettek vele, a baby design babakocsik is elég jók. Ezek még mindig az olcsóbb kategória. Nézelődj még.

2015. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi!
2015. ápr. 13. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.Azért nem mindegy mennyit szánsz rá,30-50-100?

Abc design kocsik nagyon jók,meg a Quinny.

A caretero spacer kategóriájában tényleg jó,és még szép is,az olcsóbbak közé tartozik.

2015. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szívből ajánlom az Espiro Magic-et. Most jöttek be a piacra a legújabb színek. Nekünk ocean van, gyönyörű. Egyébként is egy csoda ez a kocsi, persze hátulütője is van sajnos. Kicsi a kosár. De ezy leszámítva szuper. Mi imádjuk.

[link]

2015. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!