Babakocsi vélemény?

Figyelt kérdés

Ha valaki venné rá a fáradságot és megnézné nekem ezt a babakocsit,főleg olyan aki használja is! Akkor írna róla nekem, egy véleményt?

Városban jó e?

Mennyire bírja a strapát?

Hány gyerekig bírja ki?

És még így tovább...


[link]


Erről a babakocsiról lenne szó!

Első babának szeretnénk megvásárolni,hordozóval együtt!



2015. ápr. 12. 11:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy lentebb görgetve találtok mé képeket a kocsiról!
2015. ápr. 12. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Én láttam 2- t is éppen ma ikyen babakocsit.Felső kategóriás.Nagyon szép.Kerekei is pont jól,nem nagy és nem is kicsik.A mózesnál nagyon jó ott felül az a szélvédő.Én simán megvenném.
2015. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Szerintem megéri az árát!

2015. ápr. 13. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Meg bizony!Szerintem nem fogsz benne csalódni.A minőségi babakocsik 100-nál kezdődnek.Mégsem egy lengyel szar.

Nagyon szép!

2015. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valóban nem lengyel, kb. koreai. De kérdezd meg a webáruházat, hogy hol gyártják.

Én a nyáron körbejártam ezt a témát, még az ABC babakocsik is Koreában készülnek, csak német tervezés.

A többfunkciósok közül ami nem keleti és nem lengyel, nem találtam 160 e alatt.

Ettől függetlenül a lengyelek és koreaiak között is vannak jók, lengyel babakocsikat is exportálnak Amerikába.

2015. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menőző német rokonaim lengyel Tako babakocsit használnak.
2015. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen,ha ezt nézzük mindent Kínában gyártanak már.A Tako Laret pl.baromi jó,én azt nagyon nézegettem.A leghosszabb a mózes része,a sport rész is nagyon jó.Na igen,az ára is jó,125 körül van azt hiszem.Lengyelek között is vannak jók,de az nem a 40e.ft- os bogus,adbor és társai.Nem leszólni akarom ezeket,de az ár ált. tükrözi a minőséget.Aki megteheti hogy 100 ezres kocsit vesz az úgyis megveszi és jobban is jár vele,mert azt valószínű nem kell majd cserélgetni.

Első voltam.

2015. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért mert lengyel, nem biztos, hogy szar! Pláne, ha úgy dobálózunk ezzel a jelzővel, hogy közünk se volt hozzá.

Ugyan nem lengyel, de egy hasonlóan "sz@r" harmincvalahányezre babakocsit használok, és teljesen elégedett vagyok vele, már a 2. gyerekkel nyúzzuk, és tökéletesen működik. Könnyű irányítani, stabil, jól megy a terepesebb utakon is stb. Jó persze biztos érezném a különbséget ha egy minőségibb babakocsit tologatnék, de minek, a célnak teljesen megfelel. Nem bánom egy cseppet sem, hogy nem költöttem 3-4-szeresét (belefért volna) babkocsira.

Nyilván aki megteheti és arra van igénye vegye a drágább és minőségibb babakocsit, de azért már kicsit zavaró, hogy itt az megy, hogy aki nem tud, vagy nem is szándékozik százezreket babakocsira áldozni, az egyből le van szólva, hogy te ilyen "szart" akarsz, meg ennyiért normálisat nem kapsz meg stb....

2015. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,8-as te valamit nagyon félreértettél.

Nincs leszólva csak azért mert lengyel,az előbb írtam hogy a takko laret az egyik legjobban tetsző babakocsi.

Tény hogy az adbor,bogus és anmar meg ezek szarok.Én próbáltam az emily-t,40e. Volt,nagyjából ugyanaz a kategória mint az előbb felsoroltak.Két napos használat után túladtam rajta,utáltam.

Tény hogy aki kocsit vesz az igényeket valamint a pénztárcát veszi figyelembe.Van akinek van pénze rá mégse veszi meg,és van aki igen.Kedves előző,én meg neked mondom nem kell azokat leszólni akik mégis megveszik a drágábbat.Én nem szóltam le az olcsóbbat.

2015. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan pontozz le kedves 8-as,leszarom.Ha ez téged boldogít.
2015. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!