Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi szakértők ide...

Babakocsi szakértők ide gyertek! Ehhez hasonló féle-fajta babakocsi keresnék, más márka, használt, nem számít, csak olcsóbb legyen. Létezik?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló kritériumoknak szeretném ha megfelelnének, mert sokat kell használnom, kocsiból ki-be, oviba-suliba ki-be..nagyon rohangálós életünk van. Én úgy látom az ilyenmegfelelő lenne ilyen életvitel mellett.


2015. ápr. 12. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Ennél is olcsóbban? Szerintem max használtan kapsz ennél olcsóbban
2015. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy pont ez a márka legyen, csak nagyjából hasonló stílusban kellene babakocsi. Nem baj ha használt, de ebből a fajtából nemigen találtam , viszont nemtudom melyik más babakocsi lenne hasonló ehhez a kocsihoz. Akkor könnyebb lenne keresnem ha valaki hozzáértő segítene.
2015. ápr. 12. 10:02
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Csodákra képes a Google, ha beirod a keresőbe, hogy "használt babakocsi touragoo "....


pl: [link]

2015. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is teljesen elfogadható ára van. Ha használtan találsz ilyent, természetesen az még jobb.
2015. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Neten nézegetem egyelőre. Aki ismeri, tudja e ennek könnyű e a váza, könnyű e csomagtartóból ki be pakolni? Először nem háromrészest néztem, de talán mégiscsak könnyebb így pakolászni, nem?
2015. ápr. 12. 10:57
 6/17 A kérdező kommentje:

egyébként rosszat linkeltem, mert ez az eredetileg neten kinézett: [link]


Utána nézegettem tovább, és mikor eszembe jutott , hogy kiírom a kérdést, rosszat másoltam be. :)

2015. ápr. 12. 11:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Ehhez nincs is autós hordozó, azt még külön kell venni.


Mindenesetre beírod a jófogás, OLX, vatera keresőjébe, hogy travel system, és csak válogatni kell a márkák, színek között.

2015. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A második linken az a toorago kocsi 16 kg azt tudod az baromi nehez ám(plusz a baba súlya), ha ki be kell pakolni az autóból. Ez setalasra való inkabb liftes hazba, ahol nem kell cipelni. Ha fizetnenek se vennek ilyet az tuti nagy böhöm már bocsi. Vegyel egy travel system babakocsit ami 10 kg nal kisebb. Pl: [link]

Vagy van az új armadillo flip az egy kicsit dragabb nem tudom mennyit szansz ra. En is ezt veszem masodik babamnak, elsőnek is travel system 8 kg chicco volt es nagyon szerettem, de eladtam azóta tudtam mire jön a masodik kihoz ak újakat. Szerintem szemelyesen próbald ki tologasd csukd össze es akkor jobban tudsz dönteni.

2015. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt! Ilyesmire gondoltok?

[link]


Pontosan ezért is tettem fel a kérdést, mert vannak itt tapasztaltabbak nálam.

2015. ápr. 12. 12:48
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó hsz vagyok: nem ismerem ezt a markat, de azt latom, hogy pici a kereke es ketkaros a tolokar ami szerintem nem praktikus.

Szerintem tisztázd a szempontjaid mire hasznalod milyen terepen stb :)

2015. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!