Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Könnyű, esernyőre csukva kis...

Könnyű, esernyőre csukva kis helyen elférő babakocsit keresek, amelyiknek az átlagnál magasabban van a tolókara. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig mindegyiket, amit láttam, úgy tűnt, hogy görnyedve kell tolni. Én és a férjem is az átlagnál magasabbak vagyunk, s nem kényelmesek ezek az alacsonyak.

2015. ápr. 13. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A Maclaren kocsiknál elég magasan van a tolókar, viszont esernyőre csukva szerintem hosszú. Nekünk a TFK Dot vált be. Magasan van a tolókarja, és nagyon kicsire össze lehet csukni. Úgy csukódik, mint a Quinny Zapp. A súlya pedig nincs 7 kg.
2015. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
iCandy szerintem a legjobb. Nagyon kicsire ossze lehet csukni, abszolute helytakarekos es eleg magasan van a tolokar is. Allithato.
2015. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a TFK Dot ez szuperül néz ki, de biztosan méregdrága.
2015. ápr. 13. 12:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az iCandy is vagány, de utazáshoz talán mégsem alkalmas. Nekünk egy Graco trekkonk van jelenleg, az elég nehéz, de az ICandy is elég masszívnak tűnik.
2015. ápr. 13. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Baby Design Elf

107 cm a tolókar magassága!

Nagyon szerettem, stramm kis kocsi, a vacak utakat is jól bírja.

[link]

2015. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak es iCandy peach blossom modell a babakocsink. Azert ezt valasztottuk, m egymas ala es nem melle lehet az uleseket a babakocsiba tenni, es lehet egyeni es iker babakocsinak is hasznalni; csak 1 kiegeszito kell hozza az iker valtozathoz. Olyan picire ossze lehet hajtogatni, h nekem befer a Ford Pumam csomagtartojaba, ami egy nagyon de nagyon pici auto. a sulya is konnyu, ezert ajanlottam :)
2015. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor még van remény :)
2015. ápr. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!