Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Abc design kobrához hol tudok...

Abc design kobrához hol tudok új kereket venni?

Figyelt kérdés

#babakocsi-szerviz #abc design cobra
2015. ápr. 16. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
www.babyprofi.de
2015. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ott csak egy belsőt találtam, de nekem habosított műanyag kerék kellene
2015. ápr. 16. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Aha...előző vagyok.

Hívd fel a Brendont,ha ott vetted a kocsit és számlával tudod igazolni akkor tudnak neked alkatrészt.

Ezt onnan tudom hogy nekem a zoom-ra kellett volna huzat,de mivel Németből rendeltük,nem foglalkozott velünk a Brendon hiába mondtuk hogy kifizetjük.

2015. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy használt babakocsit vennék számlám tehát nincs, csak a kerekei kopottak amúgy tökéletes állapotban van.
2015. ápr. 16. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor passz.Amugy a használat mindig a kerekeken látszik először.Pár használat után már kopott a kerék.Ez nem jelenti azt hogy ne lehetne akár évekig használni.
2015. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tehát a habosított műanyag kerék újan is hamar kopna?

A kopás amúgy miben nehezíti a kocsi használatát?

2015. ápr. 17. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi két éve használjuk, elég kopott a kerekek felszíne, de ez semmiben nem hátrány.

Azt nézd meg, hogy az első kerék nem inog-e, mert nálunk az nem túl stabil. Időnként akad a rögzítés, és nem lehet kanyarodni.

2015. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok,a habosított kerekek is pár használat után kopottak lesznek.Semmiben nem hátráltatja a használatot.Mivel az első kerekek bolygósak,jól mondta az előző hogy meg kell nézni.Szedd le a kerekeket,nézd meg jól visszailleszthetőek e.Majd ha visszaraktad őket,emeld meg kicsit a kocsit és pörgesd körbe a kereket.így meglátod hogy akadozik e.
2015. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp odafigyelek erre mielőtt megveszem :)
2015. ápr. 17. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok,szívesen!
2015. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!