Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a vélemény a Baby Design...

Mi a vélemény a Baby Design mini kocsiról? Nagyon gagyI?

Figyelt kérdés
súly, kosár, strapa bíró e, vizszintesig dönthető, 90 fokban tud ülni benne vagy kicsit fekvősebb..stb

2015. febr. 21. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Bár nekem nincs, de korábban többet is kipróbáltam, és szerintem a Baby design kocsik nagyon is jó minőségűek. Baráti körben van több is (azt nem tudom hogy pontosan melyik típus),de mindenki szereti. Nekünk van egy kis Bertoni esernyő babakocsink, arra is sokan mondják hogy gagyi. Mi teljesen meg vagyunk elégedve azzal is. A Baby design pedig annál jobb kategória. Kár tőle félni.
2015. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) az zavar még benne hogy nincs a lába között semmi, hogy ne csusszon ki. Nem mindig szeretem bekötni, de ennél kell.
2015. febr. 22. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!