Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek chicco simplicit...

Van valakinek chicco simplicity babakocsija? Tudnátok róla véleményt mondani?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekunk van. Kb 1 honapja vettuk. A leheto legjobb valasztas volt. A babam szamar biztos, hogy nagyon kenyelmes, az elozoben mindig mocorgott meg nyekergett, ebben viszont nyugodtan vegigul barmilyen hosszu setat. Ha konkret kerdesed van irj nyugodtan. En batran ajanlom barkinek.
2015. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy eladó.
2015. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a veszek is, akkor is újként szándékozom.

Csak infó kellene róla, hogy milyen.

1-es válaszoló: nem találod akkoe keskenynek a babakocsit? Télen is könnyedén el fog benne férni a pindurkád?

Mert az én pindurom most a 9 kg-hoz van közel és 74-es rucikat hordunk ( 7 hós)

A babakocsi rugózása jó?

A kerekei nem akadnak el amikor sétáltok?

Nem túl merev? A háttámláját vízszintesre lehet dönteni?

A lábtartót is lehet állítani?

A kupolája mennyire védi a napfénytöl?

Könnyen tudod irányítani a babakocsit? Mert nekem volt régen egy pierre cardin ps627-es esernyőre csukható babakocsim, hát azzal nem volt egyszerű bevásárolni, inkább az két kezes volt.

Sajnos a multi babakocsink túl nehéz, pedig nagyon imádom, de vennem kell egy könnyebb sport babakocsit.

Tetszett a Britaxtól a B-agile is, de annak úgy láttam nem lehet a lábtartóját állítani.

Úgyhogy megköszönném a tapasztalatokat...

2015. ápr. 24. 07:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Butasagot irtam, tuti nem 1 honapja vettuk, mert volt benne overalban is. Elfert kenyelmesen, 9kg. A hattamlaja dontheto vizszintbe. A pakolo kosara hatalmas. Ahol mi vettuk jart hozza labzsak, esovedo. Plusz a tolokaron van egy taska. Nagyon konnyu tolni, iranyitani, nem akadnak el a kerekek. Nalunk nagyon rossz jardak vannak, de jo a rugozasa. A kupola nagyon elorehajthato, ugyhogy szuperul vedi a naptol. A labtartoja nem allithato. A tolokar magassaga allithato, elso kerekei bolygosithatok.

En nagyon szeretem, mint mar irtam, es ugy tunik a gyerekem is. Ha van meg kerdesed irj nyugodtan.

2015. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!