Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek? Szerintetek...

Mi a velemenyetek? Szerintetek is az a normalis ha nem formalunk velemenyt helyzetekben? Ti mindig mindenre tudtok iteletet mondani?

Figyelt kérdés

Nem ertem miert akarjak emberek, hogy mindenkeppen alkossak velemenyt olyan helyzetekrol amikrol csak reszlet informacioim vannak? Miert elvaras, hogy itelkezzem masok folott? Tobb konkret esetrol tudnek meselni a napokban

Pl; egy abortuszrol az ismerwtsegi korben. Ki vagyok en, hogy eliteljem (mindamellett MAGAMRA nezve abortusz ellenes vagyok masokra nezve pedig ugy gondolom mindenki hozza meg a sajat felelossegteljes donteset es eljen a sajat lelkiismeretvel ahogy jonak gondolja)

Masik eset kulonbozo szuloi elvek osszecsapasa.


Miert kell furni fikazni kibeszelni masokat? Mindenki a leheto legtobbet probalja kihozni magabol neveles teren ugy gondolom. Miert kell bantani esetenkent megalazni ezert?

Nem ertem miert fordulnak ki embmerek magukbol ha valaki mas. Azt meg vegkepp nem ertem miert varjak el, hogy a bologato kutyajuk legyek amikir Ok arasztjak ram a negativitasukat.

Miert nem azt latjuk ami jo?


2015. jan. 22. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos, a legtöbb ember ilyen. Kéretlen tanácsok, megjegyzések csak, hogy mondjanak valamit!

Idővel megtanulod kizárni!

2015. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felülkerekedni a másikon... magukat jobbnak képzelni, azáltal, hogy a másiknak kihangsúlyozza a hibáit. Borzasztó tulajdonság. Állandóan ítélkezni mások felett, látszólag elfedi a saját hibáit. Szeritem legalábbis ez lehet a mozgató rugó. Jobbnak, okosabbnak fog tűnni mellette. Pedig nem az... és az olyan emberek, mint valószínűleg te is, ennek nem dőlnek be 😊 Az állandóan panaszkodó, pletykáló és mindenért mást hibáztató embereket jó messzire el kell kerülni. Legalábbis én az ilyen emberek közelébe nem érzem jól magam.
2018. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!