Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az Abc...

Mi a véleményetek az Abc design 4tec babakocsiról?

Figyelt kérdés

#ABC Design #4tec #4 tec
2015. ápr. 24. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az abc design-ok akármelyik szuper!!!En a 3 tec-el szemezgettem,de végül a mambát vettem.Jelenleg a zoom-ot használom.De használtam a moving light-ot is.Végül is az ülőrész egyforma.
2015. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mamba nem tetszik, se a cobra. A 3tec-et neztem eloszor, de az elso kereke annyira kicsi, felek megszenvednem a macskakovet. Igy jutottam el a 4techez :D
2015. ápr. 24. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsit használt turbo s6-ost vettünk. jó nagy hely a pakolós és stabil. nagy helye van a lányomnak is (nagyon gyorsan nő) fél évig használtuk a mózest! 0.ra lehajtható a sportrésze. óriási tömör gumi kerekek. váza az oylan stabil, hogy csak na, gondolkodtunk hauck-on brendonban , hogy veszünk újonan, de ahogy megmozdítottam megijedtem, hogy milyen instabil (abc-hez képest! )

ami rossz, hogy nagy és nehéz, de én ezzel számoltam.

maxi cosi hordozót vettünk mellé vaterán (egy kedves hölgy barátnője foglalkozik kezzel usztriában, ha gondolod segítek)

elnézést amiért ezt írom, de : 3 tech-et foglalóztam és lemondtam róla : tény kicsi, de kicsi a pakoló része, nagyon kicsi!!!! és nem tudom teljesen vízszntes helyzetbe tenni a babát mint a turbo s6-ban. tehát hiába emelem le, a lába égnek van (ha érted keress rá neten képekből megérted :) )

egyik babakocsit se szólom le csak vélemény

2015. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!