Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Graco evo mini és Baby design...

Graco evo mini és Baby design mini babakocsiról vélemények. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Használ valaki ilyet? Tényleg könnyű vele/velük a közlekedés? Melyik a jobb és miért? Főleg az érdekelne aki tényleg használt ilyet. Nekem lényeg hogy könnyű legyen és strapa bíró. Köszönöm a válaszokat előre is.

#Graco #evo mini
2015. febr. 18. 15:38
 1/1 anonim válasza:
Kerestem a graco evo miniről véleményeket, de nem találtam nagyon, így most segíteni szeretnék azoknak, akik ebben a kocsiban gondolkodnak. Mi karácsony előtt vettünk egyet az emagon és nagyon bevált! A Brendonban is kapható, dr azokat a színeket nem találtam elég csajosnak, bár ott azért olcsóbb. Hatalmas az alsó kosara, nagyon könnyű irányítani. A gyerek kényelmesen elfér benne(az én kislányom elég magas és húsos, 21 hónapos), nagy kupolája van, ami télen-nyáron hálás dolog. Graco bundazsákkla használjuk, de bármi beköthető bele szerintem. Egy mozdulattal összecsukható, nem foglal nagy helyet. Én magas vagyok, dd a tolókar is elég magas, nem kell görnyedni. És ami legalább olyan fontos, mint az előzőek, hogy nagyon vagány, szép járgány. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
2017. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!