Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Buzz vs. Stokke xplory?...

Quinny Buzz vs. Stokke xplory? Ülni nem tudó egy évesnek.

Figyelt kérdés

Sajnos a kislányom idegrendszeri sérült, így nem tud ülni(sem) t

Teljesen meg vagyok lőve, ami a babakocsit illeti. A mózeskosár már kilőve. Az autós hordozót is kinőtte. Olyan babakocsink van, aminek a sport részének állítható a támlája. Viszont vagy teljesen vízszintes, vagy picit van megemelte, vagy teljesen ülő pozícióban van. Mivel etetem is abba kell(ha elmegyünk valahova) olyasmi kellene, aminek kagyló az ülése, tehát az egész ülőrész dönthető. Ezt a két kocsit néztem ki, aminek van olyan állása, amiben nem teljesen ül, de mégis kilát, etetni lehet benne. A legtöbb babakocsiban a középső állás sajnos inkább a fekvőhöz van közel. Tudom, hogy drágák, de használtan vennénk családi összefogással. A stokkétól azért is félek, mert sokan fikázzák. Nem akarom, hogy sznob pics*nak tartsanak. Pedig az lenne a leg praktikusabb. Vékonyka a kislányom, és abban legalább nem veszik el.

Minden érdekel. Tapasztalatok, vélemények.


2015. máj. 13. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok érdemben válaszolni, mert nem ismerem ezeket a babkocsikat, de ha a Stokke jó a kislányodnak, akkor egy percig se foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol!!!! Tartsanak sznob izének, ha az a praktikus a gyerekednek, ez legyen a fő szempont!
2015. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Stokke jó kocsi, másokkal pedig ne foglalkozz, nekik savanyú a szőlő.
2015. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekunk Quinny Buzz Xtra van, en szeretem, de ha neked a Stokke jobban tetszik, akkor azt vedd.

Ha mar 1 eves a kislanyod en inkabb azt neznem, hogy minnel nagyobb legyen az ules, hogy a leheto legtovabb tudd hasznalni.

2015. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jó kocsi a Stokke, én nem szerettem és nagyon hamar eladtam. Nem hinném, hogy akiknek negatív véleménye van róla, azoknak mind savanyú a szőlő. Én utáltam, pedig újonnan vettem, le sem volt amortizálva.


Nem tudom mennyire fontos szempont nálatok, hogy kemény, vagy puha háttámla legyen, melyik jobb a kislányodnak.

Nekünk van quinny buzzunk is és quinny zapp xtra 2nk is.

Mindkettő szuper kocsi, szerintem. A Buzz batárabb, nagyobbak a kerekei, mindenhol eltolod, viszont a zapp xzta 2 üléssel összehajtható, jól manőverezhető, igazi városi kocsi, bár én terepen is jól hasznát veszem.


A buzz ülés része merevebb, mert bélelt, nem csak "egy anyag", nem tudom, mennyire kell tartani a kis hátát a lányodnak. Ha ez nem olyan fontos, mármint ezzel nincsenek problémáitok, akkor én a zappot javaslom.


Még egy, mano babavárnál a legolcsóbb, vagy külföldről behozni, ha mégsem használtat veszel.

2015. máj. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem quinny buzz xtra van,memóriahabos üléssel.Szuper!Az én fiam sem tudott még stabilan ülni egy évesen,mi is ekkor vettük.Nagyon meg vagyunk vele elégedve!Szerintem jó választás lenne nektek is.
2015. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha valaki egy BMW X5-ben ül, nem hiszem hogy érdekli a mögötte haladó Skoda vezetőjének a véleménye...

Őszintén én többnyire használt, agyonopott Stokkékat látok egy-egy ami vadiúj.

A Stokke Xplory egy nagyon jó babakocsi, szerintem a legjobb a piacon, ha azt nézzük mennyire könnyű tolni, összecsuki, és jó magasan ül benne a gyerkőc. Én csak jókat tudok róla mondnai igaz, nálunk nem volt olyan probléma a gyerkőccel mint nálatok. Az ülése nem a legnagyobb, de egy ötéves is simán elfér benne.

Az egész ülőrész dönthető valóban, háromféle pozícióba.

2015. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem Stokke xplorym van, v4 és új. Még csak 6 hónapja használom, kb. 1,5 hónapja a sportrészt és nagyon szeretem.


Nagyon strapabíró és kényelmes. Nekem is és a babának is.


Nem tudom, hogy mennyire számít az ár, de esetleg még nézd meg a bugaboo camelont. Az is kagylóüléses.


Egyébként szerintem ez a kagylóülés azért jó, mert a 4 hónapos gyereket már simán bele tudtam tenni.


Fektetve totál fekszik, egyel fentebbi fokozatban meg tud nézelődni, de nem nyekli-nyaklik benne.

2015. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!