Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok sportkocsikat?...

Ajánlanátok sportkocsikat? Egyedül vagyok a gyerkőccel és kulcsfontosságú a jó kocsi!

Figyelt kérdés

olyan kéne ami könnyű,mivel bkv..

nagyobb kerekű,hogy bírja a terepet is,kátyúkat,patkát stb..

jó lenne ha nagyobb pakolós része lenne!

fontos,hogy nagy legyen a napellenzője mivel nagyon zavarja a szél és a nap is ha erös..

nem igazán alszunk kocsiban de azért ha mégis legyen megoldható a ledöntés

az sem baj ha jó az anyaga és nem izzad bele a gyerek nyáron illetve télen jól be lehet burkolni és el is fér benne ezzel egy időben..

LÉTEZIK ILYEN?:)



2015. jún. 2. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ébredj fel....vagy inkább feküdj le :D
2015. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos minél nagyobb a kereke, annál nehezebb, és ami keskeny (azaz átfér a régi bkv ajtókon meg vonatra és félig nyló duplaszárnyú ajtókon meg függőfolyósókon meg kisboltban lavírozik...), abba már egy-másfél évesen télen nehezen fér bele a gyerek overálban. Napernyőt, esővédőt, lábzsákot szerintem, ha esetleg nincs is a kocsihoz gyárilag, már lehet kapni univerzálisakat külön. Ajánlom, nézd át a részletesebb leírású viszonteladók, webáruházak és a gyártók honlapjait és készíts egy táblázatos piacfelmérést (pl. kg, teherbírás, szélesség, felszereltség, ár) és írogasd bele a kocsikat, amik szimpatikusak, aztán egyezz ki magaddal, mi a legfontosabb szempont.
2015. jún. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Baby Design Sprint babakocsi: [link]

Ez a babakocsú:

- nagyobb kerekű

- jól meg lehet pakolni, nagy a bevásárlókosara

- óriásira nyitható a kupolája

- vízszintesig dönthető

- kétoldalú ülésszűkítő betét van benne, mindkettőnek más az anyaga, így télen és nyáron is megfelelő anyagút választhatsz

- van hozzá lábzsák

- széles az ülése, így simán elfér benne nagyobb gyerek téli cuccban is


Ami hibádzik, hogy 9,5 kg, tehát nem olyan könnyű.


Egyetértek az előttem szólóval, olyan babakocsi szerintem nem létezik, ami mindegyik feltételt egyszerre teljesíti.

2015. jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Quinny zapp xtra, vagy xtra 2


Egy kritériumodnak nem felel meg, hogy nem túl nagyok a kerekei. Viszont totál bírja a terepet, tapasztalatból mondom.

2015. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a Quinny zapp nekem már drága de azért köszönöm,

viszont a másik az tetszik.

de szívesen venném a további válaszokat is, még nincs meg az igazi..

köszi mindenkinek ,előre is..

2015. jún. 3. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?Abc design avito,Britax B-agile4,legkönnyebben irányíthatóak,szuper mind a 2!
2015. jún. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Chicco Liteway! 8 hónapos volt a gyerekem mikor áttértünk a nagy babakocsinkról erre a sportkocsira, most 29 hónapos és még mindig használatban van nagyobb séták esetén vagy ha sietni kell!

Nagyon könnyen akár egy kèzzel irányítható (ez praktikus főleg mikor a pici kezét fogni kell mert sétál de a kocsit is kell tolni ha haladni is akartok), egy kézzel esernyőre csukható nyitható (ez fontos akkor mikor még nem tud állni a kicsi és letenni sem tudod sehova tehát fognod kell így 1 kezed foglalt), könnyű (az én lànyom 12-13 kg már és még mindig felpakolom a bkv-ra ha muszáj pedig nem vagyok súlyemelő), a napellenzőjében imádom hogy ültetett helyzetben a karfáig le tudom dönteni ha kell! Az én lányom is utàlja a szelet és a napot ha az arcába kerül. A pakolója nem átlagon felüli, de nem is kicsi nekünk pont elég plussz ha benne a gyerek én a tolókart is meg szoktam pakolni csak ilyenkor figyelek hogy ne engedjem el mert felborulhat bár kopp-kopp-kopp még sosem fordult nálunk elő hogy gyerekkel borult volna, teljesen vízszintbe dönthető ha elalszik a kicsi ez nekünk nagyon sokszor volt nagy segítség! A lányom januári születésű így a kettőt is januárban töltötte de a leghidegebb időkben overálban, vagy bundazsákban, betakarva is kényelmesen elfér a kocsijában (igaz normál testalkatú nem testes). Én imádom ezt a kocsit nagyon jól választottam mikor ezt vettem és ha el is adom majd (a színe miatt mert rózsaszín és ha fiam lesz másodszorra nem túl szerencsés ez a szín) biztos hogy ugyan ilyet veszek majd.....csak más színben :D akinek eddig ajánlottam mindenki nagyon elégedett vele! :)

2015. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!