Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nektek szokott olyan lenni,...

Nektek szokott olyan lenni, ha babakocsival bementek egy üzletbe, akkor nem gurul a kocsi kereke a padlón hanem csúszik?

Figyelt kérdés
Így inkább hasonlít fakutyázásra a dolog mint babakocsi tolásra, hiába rögzítem vagy oldom ki a kerekeket.
2015. jan. 16. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig igy járok :D tiszta ciki :D
2015. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fordult meg elo ilyen.Ez akkor tortenik mikor fordulni szeretnel vagy egyaltalan nem gurul egyik kerek sem?
2015. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pl. Ha csak simán tolom előre, közben elfordul a bolygó kerék és akkor csak csúszik, de kanyarodásnál is előfordul. Nem szoktam boltba babakocsival menni, csak ebbe az egybe (DM), itt jó csúszós a padló.

Eddig 3 féle babakocsival voltam ott, de mindegyik ezt csinálta.

2015. jan. 16. 23:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az oviban szokta ezt csinálni, mikor megyünk a nagyobbik lányomért. Tiszta por a padló, és ezen nem gurul a babakocsink kereke. Igaz, ez egy könnyű esernyőkocsi.
2015. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem volt ilyen soha
2015. jan. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A miénk nem csinálja ezt, de láttam már ilyet a gyerekrendelőben ahogy megfigyeltem a kicsi műanyag kerekű babakocsiknál fordul elő.
2015. jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén dm-ben az egyik babakocsink kereke szokott így csinálni. Nem műanyag, hanem nagy, gumikerekű. Ha lefixálom a kereket az megoldja.
2015. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteget járunk boltba, és mi a dm-ben és intersparban jártunk így rendszeresen, amíg a fiunk pehelysúlyú volt (pedig nagy babakocsink van). Ebben a két üzletben egyébként fényes padló van nálunk.
2015. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!