Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik autósülést ajánlanátok,...

Melyik autósülést ajánlanátok, mely biztonságos és megfizethető?

Figyelt kérdés
Babám lassan 8 hónapos, stabilan ül, 9 kg. Isofix van a kocsiban. A legújabb díjnyertes ülésre nincsen keretünk sajnos, de fontos, hogy megbízható legyen és hátrafelé is be lehessen kötni.
2015. jún. 9. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2015. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 schocko ***** válasza:
37%
Szinte bármelyik jó, a gyártók és forgalmazók viszont szeretnek a szülők lelkiismeretére utazni...sokan beveszik...
2015. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, nagyon szeret benne ülni a kislányom - sokat utazunk vele.

[link]

Ha jól látom, most akciós.

2015. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Jó lenne tudni, hogy mekkora a keret, ugyanis mindenkinek más a megfizethető. Nekünk az egyik kocsiban Cybex (9-36 kg), a másikban Römer (9-18 kg) van. Elégedettek vagyunk mindkettővel.
2015. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha kevésből kellene megoldanom, vennék egy jó ülést, ami törtésteszten bizonyított, használtan - lehetőleg magánszemélytől. Első körben körbekérdeznék ismerősöknél is :)

Én a 15-36-os kategóriában vettem egy használt Römert, eredetileg csak 2. ülésnek a nagyihoz, de nagyon szuper!


9-18-asban is Römerünk van, azt is nagyon szeretjük, már a 2. gyerekem használja és tökéletes állapotban van.

2015. jún. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A concord ultimax-ról mi a véleményetek? Láttam használtan, jó állapotban lévőt.
2015. jún. 10. 07:10
 7/11 anonim ***** válasza:

A Concord jó.

Még mindig nem írtad, mennyi a keret. :)

[link]

2015. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most jelenleg 20-30 közötti. Ezért használtan szeretnék venni.
2015. jún. 10. 08:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, akkor jobb, ha használtan veszel egy jó ülést.
2015. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ADAC nem ajánlja,h használt ülést vegyünk, csak ha pontosan ismerjük az ülés "előéletét" - tehát pl. családtag használta.

Fontos,h hátrafelé is be lehessen kötni?? Sztem ezt a funkciót már nem sokáig használnátok. A Babay design amigo is jó lehet. Asszem 3,7et kapott az ADAC-tól, míg a híres Römer king 4,1et. Nem akkora a különbség, mint ahogy az árából következne (2esnek vhol igaza van.)

2015. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!