Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok 9-36 kg-ig biztons...

Ajánlanátok 9-36 kg-ig biztonságos, jó törésteszttel rendelkező gyerekülést?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy használtan venném,tehát az ár ilyen szempontból annyiban fontos,hogy ne a legdrágább legyen,de nem gond,ha 30 000 Ft felett van az eredeti ára.

2015. máj. 6. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, szeretjük:

[link]

2015. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Cybex pallas 2.

Használtan tilos ülést venni.

2015. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

concorde trimax 9-36 kg


A használt üléssel nincs semmi gond, ha alaposan átnézed (pl. az üléshuzat borítás alatt a hungarocell ne legyen törött, az övek feszüljenek, a csatok tartsanak stb.)

Mi a használt, de NEM BALESETES (ez viszont fontos!) ülésünket jó szívvel adtuk oda a testvérem gyermekének, mert tényleg semmi baja nem volt és természetesen ki lehet tisztítani, szét lehet szedni (pl. mosáshoz levenni a huzatot, kifűzni az öveket stb.)

2015. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok ismét:

érdemes a picit beleültetni és kipróbáltatni vele is.

Nekem is nagyon tetszett pl. a cíbex pallas vagy a concorde-nak is van pajzsos változata (aminél a gyerek előtt is van egy karfaszerűség), de a kisfiam visított benne, a sima, pajzs nélküliben pedig nem.

2015. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
cybex pallasra még egy szavazat :-)
2015. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
cybex pallas van nekünk is :-)
2015. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, ha használtat veszel akkor csak ismerőstől vagy nagyon nagyon átnézve. Az én fiam sem bírja a pajzsos ülést, így az nálunk szóba sem került. Amit linkeltem az tökéletesen fog, kényelmes, nagyon szereti a fiam.
2015. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Britax Römerünk van. Nagyon dicsérték, és mi is nagyon meg vagyunk vele elégedve. Ausztriából hozta a párom ott olcsóbb, itthon...
2015. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cybex pallas fiX vagy pallas 2 fix. Attól függően hogy isofixes-e a kocsi. Èn hasznàltan vettem, levettem a huzatot, hibàtlan volt.
2015. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Caretero
2015. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!