Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi márka és típus...

Babakocsi márka és típus kerestetik! Tudtok olyat, ami ezeket tudja? (multifunkci, négy kerék, bővebben lent írom)

Figyelt kérdés

- NÉGY kereke legyen, de olyan fajta lehetőleg, ahol az első kerekek közelebb vannak egymáshoz (ez utóbbi nem annyira fontos, inkább csak jobban tetszik, de háromkerekűt semmiképpen nem akarok)

- NEM travel system, mindenképpen legyen leszedhető a sportrész

- mózes és sportrész mindenképpen legyen hozzá, de jó lenne, ha autós hordozó is lenne, viszont ha a háromból valami hiányzik, akkor az a hordozó legyen, mert azt maximum megvesszük külön

- lehetőleg ne a legdrágább legyen, szóval - bármennyire is a szívem csücske - Stokke és hasonló babakocsik kizárva


Olyasmire gondolok, mint ez: [link] csak nagyon örülnék, ha írnátok még olyan babakocsikat, amik ugyanezt tudják.



2015. jún. 25. 16:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

kicsit használt turbo s6-ost vettünk(turbo s4 a 4 kerekes változat). jó nagy hely a pakolós és stabil. nagy helye van a lányomnak is (nagyon gyorsan nő) fél évig használtuk a mózest! 0.ra lehajtható a sportrésze. óriási tömör gumi kerekek. váza az olyan stabil, hogy csak na, gondolkodtunk hauck-on brendonban , hogy veszünk újonan, de ahogy megmozdítottam megijedtem, hogy milyen instabil (abc-hez képest! )

ami rossz, hogy nagy és nehéz, de én ezzel számoltam.

maxi cosi hordozót vettünk mellé vaterán (egy kedves hölgy barátnője foglalkozik kezzel usztriában, ha gondolod segítek)

elnézést amiért ezt írom, de : 3 tech-et foglalóztam és lemondtam róla : tény kicsi, de kicsi a pakoló része, nagyon kicsi!!!! és nem tudom teljesen vízszntes helyzetbe tenni a babát mint a turbo s6-ban. tehát hiába emelem le, a lába égnek van (ha érted keress rá neten képekből megérted :) )

egyik babakocsit se szólom le csak vélemény

2015. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!