Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nemsokára babát várunk,...

Nemsokára babát várunk, szerintetek érdemes ilyen baby on board táblát kirakni a kocsira?

Figyelt kérdés
Olyan gagyik vannak minden felé, a Brendonban még nem néztük, de azok a plüssök is észrevehetetlenek, amik most moderebbek, de kíváncsi lennék, Nektek melyik vált/ válik be leginkább, vagy tegyek le róla, mert fölösleges? Olyan büszke vagyok már most, hogy nekünk is babánk lesz, legszívesebben kiírnám a homlokomra... már, ha nem lenne nagy pocakom amúgy is! :-)

2015. jún. 29. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A brendonban vettünk 100Ft-ért egy matricát, amit belülről kellett ragasztani a hátsó ablakba. Nem mintha vkit is érdekelne, mert menő csávókám simán beáll a családos parkolóba a menő csajával, h gyerek sehol, te meg menj ahova akarsz, hiába látja vagy sem. Ez csak egy példa volt. VOlt olyan a mögöttünk lévő annyira "sietett" és nehezen tudott csak megelőzni a forgalom miatt, h majd lesodort az útról minket.
2015. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ne agyaljak ezen? Úgyis lesz@rják? Vagy inkább egy nagy trombita kéne hátulra, arra talán figyelnek a menő csávók is...
2015. jún. 29. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Még arra sem. Sajnos nagyon figyelmetlenek az emberek, és hiába van az a matrica. :( De büszkeségből tényleg jó kirakni, nekünk volt olyan is h kismama a volánnál vagy vmi ilyesmi. :D
2015. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszene a kocsin vehetsz de funkcióját tekintve mondhatni semmit sem ér. Sajnos marhára nem érdekli az embereket, hogy te gyerekkel vagy. Rengetegszer azt sem nézik sávváltáskor, hogy van-e mellettük másik autó vagy, hogy szemből jönnek-e , közben meg fél kézzel telefonálgatnak, észre sem fogják venni a figyelmeztető táblát :-(
2015. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
leszarjak de en azert kitettem ahogy irtad boldogsagbol/buszkesegbol...obiba vettuk 200-300 ftert...teljesen mindegy milet veszel -amelyik neked tetszik mint irtam mindenki mas le...szrja :)
2015. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jelentosege az ilyen matricaknak?

Senki nem fog ovatosabban vezetni korlotted ettol.

Egyebkent meg aki ovatosabban vezet, az nem azert teszi, mert titeket felt, hanem sajat magat es az autojat.

2015. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is kitettem az autómra, még a kórházban kapott babacsomaghoz kaptam ajándékba. Sajnos jelentősége nincs...

Az enyém egyébként Avent baby on board matrica ami kacsás.

Nekem egyébként tetszik az olyan ami kis műanyag táblán van és a gyerek neve van rajta. Pl. Marci az autóban. Az még cukibb amikor tesók neve van kitéve. Pl. Marci és Luca az autóban. De nem tudom, hogy hol lehet csináltatni.

2015. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolso, az tenyleg nagyon cuki lehet. :-). Ilyenrol meg nem is hallottam. :-)

1-es voltam.

2015. jún. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt lehet csináltatni:


[link]


:)

2015. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!