Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára szeretnénk kisbabát!...

Nemsokára szeretnénk kisbabát! Szerintetek érdemes lakto-vegetáriánusként dietetikushoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Nem eszek állati eredetű ételeket (tejterméket néha eszek) és ezt a terhességem alatt sem akarom megváltoztatni. Voltam sok vizsgálaton, eddig mindent rendben találtak nálam. Egy hónap múlva megyek allergia vizsgálatra, mert lehet hogy laktóz érzékeny vagyok. Fontos hogy orvos írjon nekem étrendet, esetleg vitamint vagy magam is megoldhatom?
2012. szept. 4. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp orvoshoz fordulj a kérdéssel, itt elég durván Neked fognak menni. Különben van ismerősöm, aki semmilyen állati eredetű táplálékot nem eszik és úgy esett teherbe. A kislány teljesen egészséges és gond nélkül szoptat. De nem tudom milyen étrend kiegészítőket szedett, vagy szedett-e egyáltalán valamit.


Mielőbbi boldog babázást!

2012. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Fontos hogy írjon. És az is fontos h szoptatás alatt is odafigyelj a megfelelő energiabevitelre.

A legfontosabb meg az, h a gyermekedet majd ne akard vegetáriánusként nevelni, mindent meg kell kapnia, húsból-tejtermékekből-zöldségből is. Ha nagyobb lesz és megtetszik neki ez a dolog, akkor lehet írányítgatni.

2012. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!