Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek mennyit erdemes...

Szerintetek mennyit erdemes kolteni egy babakocsira? Ha 2 gyereket szeretnenek erdmes ujat venni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Én ingyen kaptam, 3 gyerekemet szolgálta ki :) Szerintem felesleges rongyrázás ezeket a mai menő kocsikat megvenni.
2015. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de jo, mert nem szeretnek, 90ezerert babakocsi venni! :) azt veletlen nem tudod, hogy elotettek hany gyerek hasznalta?

Hasznalttol azert felek, mert pont ezt nem lehet tudni, hogy hany gyerekre van a kocsi eletartama megszabva :P kerdes hogy atlagosan hany gyereket tud kiszolgalni egy kocsi?!

2015. jún. 30. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vigyázol rá, akkor ötöt is.
2015. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az első két gyermekemnél használt kereskedésben vettünk kocsit. Látszott, hogy nem új, de hibátlan és szép volt. Két gyermekemet gond nélkül kiszolgálta, akkor, 8 éve 26.000 Ft volt, majd a két gyerkőc után 18 körül el is tudtam adni. Most a 3. babánkat várjuk, 45e-ért vettünk használt babakocsit első tulajdonostól, aki újan vette első gyermekének. Szép, modern, hibátlan állapotú.

Szerintem ha a vételkor jó állapotúnak találod, nyugodtan megveheted, ha nem extrém körülmények között használod, kizárt, hogy két gyermekednél tönkre menjen, újat kelljen venni.

2015. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, előttünk 1 gyerek használta :) Valami bébégo márka volt, aztán ahogy a harmadik gyerekem kinőtte tovább adtam a családsegítőnek, mert abszolut semmi baja nem volt :)
2015. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első gyerek újat kapott, kb. 70ezerért (ezt csak azért ìrom, hogy nagyjàból lehessen tudni, hogy milyen kategória). Nem volt vele gond, alapvetően nem rossz kocsi, de mégis annyit szìvtam vele (összecsukogatàs, meg egyebek), hogy úgy döntöttem, most a tökéleteset keresem. Hasznàltan fogom venni, ìgy sem olcsó, de egyzerűen nem akarom azt végigcsinàlni, mint az elsőnél. Emlékszem, tiszta idegbaj voltam a sétàk utàn.


De ha muszàj lenne, simàn hasznàlnàm a régit, merthogy megvan.

2015. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mi 30000 Ft-ért vettünk Pierre Cardin-t.(újonnan)

SOk színben kapható.

Meg vagyok vele elégedve tökéletesen.

Átfordítható a kormánya,ami nekem fontos volt.

2015. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első babakocsink egy Hauck márkájú, bolygósítható kerekű babakocsi volt, ami nagy kerekekkel van megáldva, hogy vidéken is használhasd, ahol nem csak beton van! Ajándékba kaptuk, új volt! Tapasztalat: r*hadt nehéz, irányíthatatlan, 2 ember kell az összecsukásához, és a férjemmel egyetértettünk abban, ha már nem kell rituálisan elégetjük! A fiamnak vettem a jófogáson egy kb. 10 éves Pierre Cardin modellt, 3500-ért és tökéletes, egy kézzel össze lehet csukni, könnyű tolni és irányítani! De ki kellett mosni a huzatot! Hát ennyi!
2015. aug. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!