Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nincs el a gyerekem a babakocs...

Nincs el a gyerekem a babakocsiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos. és egyáltalán nem élvezi a babakocsit. Már lecseréltük a mózeskosarat a sportrészre és akkor sem. Ölbe tökéletesen érzi magát. Na de nem sétálhatok vele órákat igy. Kenguruba nem bírom vinni, mert fáj a hátam tőle.
2015. júl. 2. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd megszokja a puja,ne görcsölj.
2015. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy másik irányba néz a babakocsiban,nálunk úgy néz ki, ez beválik.

A kenguruban elhiszem, hogy fáj a hátad, próbáld meg a szövött kendőt, karikás kendőt, állítható terpeszű mei tait (vagy sima mei tait, ha tud ülni), ha hordozni szeretnéd.

2015. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt, kb 3 hónapig tartott. Ordított a kocsiban. Mózest kicseréltük, úgy is. Aztán elmúlt.... Valahogy. Doktornővel is beszéltem, ő sem tudott okosat mondani. Drukkolok.
2015. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a mei tait javaslom. Mi nem is próbáltuk a kengurut, de a húgom igen, neki is fájt tőle a háta. Ők is cseréltek mei taira emiatt. Nagyobbacska babát pedig már lehet hátra is tenni, olyan, mint egy hátizsák. Az én lányom is ordít a babakocsiban, fura módon rám kötve semmi baja (pedig szerintem kevésbé lát ki).
2015. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tök mindegy mit csináltam nem szokta meg.

Alig vártam, hogy önállóan elinduljon, és onnantól gyalog mentünk (igen, szépen lassan...). Csak akkor ültettem utána babakocsiba, ha muszáj volt sietnem vagy elintéznem valamit.

Mikor már kismotorozott, akkor meg azzal jött.

2015. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dreigang ***** válasza:
Csatos hordozó is jó lehet ősztől, akár hátadon hordva. Ebben a melegben szerintem is inkább a babakocsiba ültetés irányváltása válhat be.
2015. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!