Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design babakocsik jò...

ABC Design babakocsik jò minőségűek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 tec van, és semmi gond nincs vele. A fiam után, most majd a tesó is használni fogja.
2015. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szuper, mi nagyon szerettük, Cobránk volt! Azért adtam el, mert nem terveztünk kistesó kis korkülönbséggel, és költözésnél útban volt... amúgy megtartottam volna! :)
2015. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 100 ezer forintos kategóriába szerintem a legjobb kocsik a piacon. Mi is cobrat vettünk alig várom meg megszulessen a kicsi és mehessunk sétálni.

De ez attól is függ hogy minek kell megfelejen a kocsi. Mi autó nélkül vagyunk sokat sétálunk van már egy kisfiam akinek fogni kell a kezét. Emiatt nem árt ha könnyen irányítható a kocsi egy kézzel is lehet emelni az elejét a fogokarnal nagy bevasarlo halo kell hogy legyen rajta... stb... szóval a szempontok sokat számítanak.:) meg én nagyon megpakoltam az első fiammal mindig a kocsit nyeklett nyaklott alatta így mindenképp egy stramp strapabíró kocsit akartam. Hát ez az:)) de nagyon jó a mamba is ha nem szereted a 3 kerekűt illetve a többi fajtája is jó minőség de azok nehezek. Ha van rá lehetőséged menjetek el és nézzétek meg. Én az uramnak nagyon sokat meséltem a kocsiról meg o is olvasgatott utána, viszont öt nem győzte meg. Ahogy elmentunk megneztuk meggyozte és ő is beleszeretett:) hiába néztünk mást mindig visszatértünk hozza:)

2015. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kicsit használt turbo s6-ost vettünk. jó nagy hely a pakolós és stabil. nagy helye van a lányomnak is (nagyon gyorsan nő) fél évig használtuk a mózest! 0.ra lehajtható a sportrésze. óriási tömör gumi kerekek. váza az oylan stabil, hogy csak na, gondolkodtunk haus-on brendonban , hogy veszünk újonan, de ahogy megmozdítottam megijedtem, hogy milyen instabil (abc-hez képest! )

ami rossz, hogy nagy és nehéz, de én ezzel számoltam.

maxi cosi hordozót vettünk mellé vaterán (egy kedves hölgy barátnője foglalkozik kezzel usztriában, ha gondolod segítek)

elnézést amiért ezt írom, de : 3 tech-et foglalóztam és lemondtam róla : tény kicsi, de kicsi a pakoló része, nagyon kicsi!!!! és nem tudom teljesen vízszntes helyzetbe tenni a babát mint a turbo s6-ban. tehát hiába emelem le, a lába égnek van (ha érted keress rá neten képekből megérted :) )

egyik babakocsit se szólom le csak vélemény

2015. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*hauck-on bocsi elírtam
2015. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!